Відбулася XVI церемонія нагородження переможців рейтингу народних уподобань «Фаворити Успіху»!

12 червня в Києві відбулася шістнадцята щорічна церемонія нагородження «Фаворитів Успіху». Дізнайтесь імена переможців
2731 25.06.2019 в 09:00


Фаворити Успіху – 2018, панорама


ФАВОРИТИ УСПІХУ 2018

Протягом усього 2018 року найкращі торгові марки України вибирали 3 журі: авторитетні галузеві експерти, знаменитості та публічні люди, а також всі небайдужі споживачі, які ділилися своєю думкою й особистим досвідом, рекомендували і вказували свій найкращий вибір на FAVOR.com.ua!

Найулюбленіші споживачами бренди країни були представлені публіці у званні Фаворит Успіху – 2018 на шістнадцятому урочистому шоу вручення нагород.

12 червня в Києві відбулася шістнадцята щорічна церемонія нагородження «Фаворитів Успіху». Переможці конкурсу були визначені за підсумками національного дослідження громадських уподобань і були визнані найкращим вибором в своїх категоріях серед асортименту подібних пропозицій. Визначалися переможці дуже просто і прозоро — завдяки анкетуванню галузевих спеціалістів професійного журі (в якому всі експерти представлені організаторами поіменно), паралельно з Інтернет-голосуванням небайдужих споживачів на www.favor.com.ua (в ході якого, до речі, найбільш активні респонденти регулярно заохочуються призами).Головним дійством заходу стало урочисте вручення медалей «Фаворит Успіху – 2018» представникам понад 100 найбажаніших споживачами та найрекомендованіших експертами брендів українського ринку. Підкреслюють свій статус лідерів ринку улюблені бренди професіоналів у галузі будівництва та ремонту: фарба «Снєжка» і профілі для вікон Rehau.

Серед продуктів харчування нагородами були відзначені: згущене молоко від Первомайского МКК, майонез і маргарин Щедро, заморожене тісто і напівфабрикати Левада, сосиски і сардельки торгових марок Бащинський і Ятрань, ковбаси М’ясоlove, курячі яйця Ясенсвіт. Також статусу Фаворит Року удостоїлися шоколад у плитці Millenium і снековий бренд Хомка, який було визнано №1 за результатами опитування споживачів у категорії «смажене насіння».

Серед напоїв медаль «Фаворит Успіху» дісталася імпортній алкогольній настоянці Żubrówka, горілці українського виробництва Green Day, а також серії українських вин Villa Krim. Серед безалкогольних напоїв права демонструвати знак «Фаворит Успіху» на етикетці удостоїлися торгові марки Black Energy Drink (енергетичний напій), питна вода Buvette і лінійка вагових чаїв ТМ Світ чаю.

Довіра до продукту з боку лояльних клієнтів і споживачів — обов’язкова складова успіху, тому медаль «Фаворит Успіху», як символ довіри споживачів, особливо цінується виробниками ліків. На 16-й церемонії нагородження Фаворитів року медалі були вручені цілій плеяді фармпрепаратів, що стали №1 у рейтингу своїх категорій безрецептурних лікарських засобів. Медаль отримали продукти від компаній Гріндекс, Софарма, Вішфа, Мові Хелс, Джонсон і Джонсон, Нобель Ілач, Ділео Фарма, Орісил Фарм, Євромедекс, Євролек від Української Фармацевтичної компанії та інших...

А в сфері краси і здоров'я нагородами були відзначені: мережа салонів лазерної косметології «Люменіс», офтальмологічний центр Batigoz, столичний салон краси Bless Beauty House і постачальник обладнання для лазерної косметології MedicaLaser. Нагороди дісталися і найпопулярнішим споживчим косметичним продуктам: бренду дистриб’юторської косметики Mary Kay та лінійці засобів від випадання волосся «Плацент Формула».

До числа Фаворитів Успіху ввійшли й бренди побутової техніки: пральні машини і духові шафи торгової марки Electrolux, зволожувачі повітря ERGO, обігрівачі UDEN-S.

Другий рік поспіль статус Абсолютного Фаворита серед автозаправних станцій утримує мережа АЗС SOCAR.

У номінаціях розділу «Життя міста» нагород удостоїлися: найкращий салон-магазини жіночого одягу VOVK, найбільший в Україні ТРЦ Lavina Mall, магазин подарунків «Презента», мережа пивних пабів від L’Kafa Group “Just Beer Bar”, спеціалізована на тайм-менеджменті тренінгова компанія BogushTime та інші. У сфері фінансових послуг дипломи отримали мережа ломбардів «Благо» і програма швидкого готівкового кредитування Microcredit.

Також до числа компаній, що отримали право використовувати знак «Фаворит Успіху» у своєму маркуванні увійшли й Інтернет-сервіси: купонний сервіс колективних покупок Покупон, найзручніший, на думку респондентів конкурсу, онлайн-сервіс з продажу квитків на автобуси Busfor.ua, погодний інфосервіс Gismeteo. У сфері Інтернет-рітейлу нагородами були відзначені: Інтернет-магазин одягу Answear, ювелірний магазин Gold.ua, магазин біжутерії та прикрас DiaDemaGrand, Інтернет-магазин дитячих товарів Pampik.

«При вивченні уподобань суспільства ми намагаємося охопити всі сфери ринку народного споживання. Це некомерційний рейтинг. Наразі в ньому представлено понад 6 сотень номінацій, в яких всі гравці ринку змагаються на звання найкращого в своїй ринковій ніші, без будь-яких заявок на участь. І відвідавши FAVOR.com.ua можна не тільки проголосувати за свої персональні уподобання, а й побачити всі опубліковані рейтинги у вільному доступі» — зазначив на церемонії нагородження керівник конкурсу Олексій Кузнєцов — «Завдяки відкритому рейтингу все очевидно — лідери рейтингу — переможці є в кожній номінації! І сьогодні ми будемо віншувати і аплодувати не просто тим, хто став №1 у своєму напрямку діяльності, завоювавши серця і довіру споживачів, але й побажав поділитися тріумфом зі своїми шанувальниками!».

 

ЗіркаНагороду отримали переможці рейтингу в наступних категоріях:

БУДІВНИЦТВО
ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ
НАПОЇ
ЗАСОБИ ОСОБИСТОЇ ГІГІЄНИ
  • o.b. — Абсолютний Фаворит у категорії «Тампони»
КОСМЕТИКА
ДЕКОРАТИВНА КОСМЕТИКА
ВИРОБИ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
БЕЗРЕЦЕПТУРНІ ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ
НУТРІЦЕВТИЧНІ ЗАСОБИ ТА БАДИ
ТЕХНІКА Й ТОВАРИ ДЛЯ ДОМУ
ВБУДОВАНА КУХОННА ТЕХНІКА
КЛІМАТИЧНА ТЕХНІКА
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
ІНТЕРНЕТ-СЕРВІСИ
ПОСЛУГИ
ЖИТТЯ МІСТА
ЗАКЛАДИ КРАСИ ТА ЗДОРОВ’Я
МАГАЗИНИ, СУПЕРМАРКЕТИ, ТОРГОВЕЛЬНІ ЦЕНТРИ
ШОУ-БІЗНЕС
ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Зірка Незабутнім святкове шоу зробили Фаворити Року в номінаціях шоу-бізнесу:

Група Cocos на церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2018» Андрій Бойко на церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2018» Illaria на церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2018»
Група Cocos
Фаворит Успішних Людей у номінації
Жіночий музичний гурт року
Андрій Бойко
Фаворит Експертів у номінації
Молодий талант року
 
Illaria
Фаворит Експертів у номінації
Співачка року
Дует Panteras на церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2018» Василиса Бойкова на церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2018» Ніна Бойкова на церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2018»
Шоу-програму заходу підтримали блискучі співачки дуету Panteras Василиса Бойкова
Фаворит Успішних Людей у номінації
Молодий талант року
Ніна Бойкова
Фаворит Інтернет-аудиторії у номінації
Молодий талант року

Провів шоу-програму заходу популярний телеведучий Павло Костіцин.


Ведучий шоу нагородження Павло Костіцин і ведуча музичного телеканалу M1 Емма Ді

Нагороди Фаворитам року вручали успішні та публічні люди, українські знаменитості. На XVI церемонії нагородження були помічені: продюсер Лала Цукерман, шеф-кухар і ведуча кулінарних шоу Ольга Дудчак, телеведучий і актор В’ячеслав Соломка, актор, музикант, співак і композитор Дмитро Гарбуз, продюсер Кенди Суперстар, керівник видавничого дому «Моріон» Ігорь Крячок, співачка Xena, дует Panteras: Лілія Кіш і Ольга Орлова, хореограф Сергій Костецький, співак Дмитрий Govor, креативний продюсер MOLA group и засновник онлайн-глянцю STARBOM Денис Путінцев, музикант і продюсер Неллі Погрібна, ведуча телеканалу М1 Емма Ді, Катерина Вареник, Руслан Корлиханов, Руслана Цахло та інші.

Пригощали успішних людей напоями брендів San Benedetto, Villa Krim і Prime.

Фоторепортаж церемонії нагородження: на FAVOR.com.ua, на Фейсбуці (запрошуємо причетних відмічати себе).


До речі, в даний момент триває другий етап голосування за найкращі торгові марки вже поточного, 2019 року, тому поспішайте підтримати в голосуванні своїх персональних Фаворитів! Напевно у вас є улюблені торгові марки різних товарних категорій, якім ви надаєте перевагу в повсякденному виборі та які ви без коливань порекомендуєте своїм знайомим. Проголосуй зараз!Вибирайте в голосуванні найкращих, тих хто своєю діяльністю реально заслуговує на звання «Фаворит Успіху» та право називати себе найкращим, №1 у своїй сфері діяльності.

Найактивніші учасники голосування на FAVOR.com.ua, що вказали власні уподобання в 100 або більше номінаціях, отримають запрошення на наступну XVII церемонію нагородження Фаворитів Года, зможуть поринути в святкову атмосферу Успіху на наступному незабутньому шоу і на власні очі побачать лідерів України 2019 року, визнаних Фаворитами завдяки ВАШОМУ вибору!Інформацію опубліковано на правах реклами

Джерело: favor
 
Интересные новости:
26.06.2019
3200
Всеукраїнський Форум «Публічні та комерційні закупівлі в дорожній галузі» нещодавно відб...
25.06.2019
3330
В Інституті інноваційної освіти КНУБА була представлена програма сприяння ефективному експорту до Ве...
26.06.2019
3514
12 июня, состоялось расширенное заседание Совета директоров Конфедерации строителей Украины, в ходе ...
27.01.2020
1933
Фотообзор итоговой встречи участников Ure Club, которая состоялась 21 января...
13.01.2020
2677
27 декабря «Слобожанская строительная керамика» («СБК») собрала своих друзей...
27.12.2019
38512
В двери стучится Новый 2020 год. Самое время поздравить друг друга с наступающими праздниками, новым...