АНОНС: Всеукраїнський Форум «Публічні та комерційні закупівлі в дорожній галузі», Київ, 20 червня (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)

20 червня 2019 року у Києві відбудеться Всеукраїнський Форум «Публічні та комерційні закупівлі в дорожній галузі»

3026 14.03.2019 в 08:14Всеукраїнський Форум «Публічні та комерційні закупівлі в дорожній галузі»

Коли: 20 червня, реєстрація з 9:00
Де: Київ, вул. Дорогожицька, 8 UBI Конференц-Хол «SPACE»


Всеукраїнська дорожня Асоціація веде широку дискусію між бізнесом та органами державної влади задля вирішення найбільш проблемних моментів, що стосуються закупівель в дорожній галузі.

14 березня у Києві відбулася І Всеукраїнська дорожня конференція, що стала наймасштабнішою подією у дорожній галузі за останні декілька років.

Продовжуючи даний дискурс, Асоціація акцентує на потребах усього ринку, зокрема – на процесі закупок. Важливим кроком до вирішення цього питання стане Всеукраїнський Форум «Публічні та комерційні закупівлі в дорожній галузі» – друга масштабна подія, організатором якої стане Всеукраїнська дорожня Асоціація. Захід відбудеться 20 червня 2019 року у Києві.

Недоліки публічних закупівель, оптимізація комерційних закупівель, залучення добросовісних субпідрядників та постачальників, впровадження нових матеріалів та технологій в дорожньому будівництві, доступ до «довгих та дешевих» кредитних ресурсів, перевірки, – це теми які сьогодні чи не найбільше хвилюють дорожників. Саме тому Форум стане важливим етапом дискусії з означених питань, за результатами якої будуть напрацьовані пропозиції бізнесу щодо їх врегулювання.

Крім того, це можливість ознайомитися з прогресивними тенденціями в закупівлях від кращих спеціалістів галузі, підвищити свій фаховий рівень, дізнатись про нові технології в дорожній техніці та матеріалах, знайти нових ділових партнерів та відкрити додаткові можливості для бізнесу.

Учасники форму зможуть отримати нові ділові контакти, знайти партнерів, особисто поставити питання експертам та спікерам, лідерам думок.

Форум буде проведено у формі відкритої платформи для обговорення актуальних питань пов’язаних із закупівлями, ворк-шопу та тематичних секцій. Секції передбачають активну роботу всіх учасників Форуму по трьом актуальним темам, обмін досвідом, напрацювання варіантів вирішення конкретних проблем, дискусію.

Форум орієнтований як на представників органів державної влади та місцевого самоврядування, так і на представників бізнесу, які зацікавлені в отриманні актуальних знань та практичного досвіду від провідних експертів дорожньо галузі.

Як результат, Асоціація планує спільно з учасниками ринку обговорити та підготувати необхідні зміни у законодавство задля покращення державного регулювання у сфері закупівель.

Джерело: vda.org.ua
Інформацію розміщено на правах реклами

 
Интересные новости:
11.03.2019
3270
27 июля, в Одессе состоится турнир по пляжному волейболу среди бизнес-команд...
05.03.2019
3076
7 червня відбудеться церемонія нагородження переможців архітектурного конкурсу «Ukrainian Urba...
03.03.2019
3111
13,07-14,07 у Львові відбудеться Active House Days in Ukraine - унікальна подія для архітекторів і д...
06.03.2020
868
В квітні у Києві відбудеться черговий Будівельний Конгрес України. Тема форуму &...
28.02.2020
687
4 березня у КВЦ Парковий відбудеться форум "Іпотека – інструмент стрімкого розвитку еконо...
14.02.2020
787
25 лютого в Києві відбудеться III Національна конференція учасників ринку сталевого будівництва...