Суд відпустив директора «Укрбуду» з-під варти

Суд відпустив з-під варти генерального директора «Укрбуд Девелопмент» Олега Майбороду, підозрюваного в оборудках з житлом для Національної гвардії. Про це свідчить ухвала суду
2812 16.05.2019 в 15:54Адвокати готують заяву про злочин НАБУ

Крім того, на власному сайті компанія повідомила, що суд визнав незаконність дій Національного антикорупційного бюро і встановив факт перевищення співробітниками НАБУ службових повноважень.
«16 травня Шевченківський суд Києва визнав незаконним затримання детективами НАБУ генерального директора компанії «Укрбуд Девелопмент» Олега Майбороди та звільнив його з-під варти», – кажуть у компанії.

Правоохоронці нібито дві доби утримували Майбороду, не вручали йому подання про обрання запобіжного заходу, саме затримання було незаконним, а детективи «намагалися перешкоджати роботі суду, який розглядав справу про незаконне затримання».


«На момент його незаконного затримання Олег Майборода навіть не перебував у статусі підозрюваного. Також за півтора роки розслідування він десятки раз виїжджав за кордон, а отже точно не мав наміру нікуди тікати. Навпаки, протягом цього часу він та інші представники «Укрбуд Девелопмент» усіма силами сприяли роботі НАБУ», – каже захисник Олег Татаров.

Адвокат стверджує, що під час розслідування фірма надавала детективам НАБУ всі необхідні документи та пояснення.
очільника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимир Кривенко відповів, що відомство перевіряє інформацію.
У Шевченківському райсуді наразі також не змогли її ані підтвердити, ані спростувати.

Нагадаємо:
14 травня Національне антикорупційне бюро затримало колишнього очільника Національної гвардії Юрія Аллерова, гендиректора «Укрбуду» Майбороду та приватного підприємця.

Їх підозрюють у незаконному заволодінні 81 635 448 грн.Следите за развитием событий, и читайте все новости по данной проблеме в горячей теме Build Portal Суд по делу УКРБУД

Джерело: pravda.com.ua

 
Интересные новости:
15.05.2019
3033
Основна мета – вивчення рівноцінності обміну квартир, переданих Нацгвардії під час зведення бу...
17.05.2019
2982
Президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів Іван Салій прокоментував останні події, які...