Новорічний прес-тур в REHAU

1218 2015-12-16 11:37:00


10 грудня Головний будівельний портал України Build Portal, відвідав Лабораторію, Академію та Музей REHAU.  Максим Солоненко, директор з маркетингу та збуту відділу Внутрішніх інженерних мереж компанії REHAU ознайомив гостей із планами компанії на майбутнє, продемонстрував особливості технологічних рішень, завдяки яким, продукція REHAU славиться своєю надійністю та довговічністю. Під час екскурсії, відвідувачі компанії дізналися не лише про історію організації та її прогресивні технологічні рішення, а і про важливу соціальну роль, яку компанія виконує, завдяки проекту Музей REHAU

Максим Солоненко, Солоненко Максим, REHAU, Рехау В 2015 році відділ Внутрішніх інженерних мереж компанії REHAU провів Всеукраїнський Конкурс Дитячих Малюнків «Дитячі Мрії» з подальшою виставкою кращих робіт в Національному Заповіднику «Софія Київська». Як результат компанія REHAU відкрила перший в Україні корпоративний Музей REHAU, в якому представлені роботи всіх півфіналістів, а також книги з оригіналів малюнків всіх учасників.

Напередодні Новорічних свят двері Музею REHAU були вперше відчинені для дітей з дитячих будинків сімейного типу: Іщук, Вовк та Юсан. Діти здійснили екскурсію не лише в Музей та побачили всі роботи з Конкурсу Дитячих Малюнків «Дитячі Мрії», а також поринули в атмосферу бренду REHAU, історію компанії та відвідали Лабораторію, в якій були продемонстровані всі рішення та продукти відділу Внутрішніх інженерних мереж, технічні переваги та трюки.

Музей REHAU, РехауВ кінці заходу на дітей чекав приємний сюрприз – майстер-клас з оформлення новорічної іграшки для ялинки, невеличке частування та приємні подарунки.

REHAU являється соціально-відповідальною компанією і завжди намагається підтримати дітей та молодь, надихнути їх та допомогти у вирішенні різноманітних задач.

Максим Солоненко, директор з маркетингу та збуту відділу Внутрішніх інженерних мереж компанії REHAU: «В Україні ми вперше відкрили Музей. Незважаючи на те, що він досить маленький та затишний, ми пишаємося їм та будемо намагатися в майбутньому розширити його, доповнити новими роботами та ідеями. Ми плануємо зробити куточок з історії бренду та запровадити напрям REHAU ART, завдяки якому світ зможе побачити нові українські шедеври». 

Музей REHAU, Рехау

Rehau, Рехау, Лабораторыя РехауRehau, Рехау, Лабораторыя РехауRehau, РехауREHAU, РехауДжерело: REHAU
Фото: Build Portal, REHAU

Інформація розміщена на правах реклами

 

Интересные новости:
18.12.2015
1596
Заключительный этап второго Национального архитектурного студенческого конкурса STEEL FREEDOM 2015&n...
15.12.2015
1906
3 декабря состоялась IV Национальная конференция участников рынка стального строительства, в хо...
18.12.2015
1747
28 ноября состоялся финал студенческого конкурса Steel Freedom 2015. Команда Главного строительного ...
08.12.2016
2931
8-10 ноября в МВЦ традиционно проводил комплекс осенних строительных выставок. Команда Билд Портал п...
02.12.2016
601
30 листопада 2016 року відбулась презентація "Нові продукти та технології для будівництва та оздобле...
08.12.2016
2328
Обзор лучших моментов третьего Национального архитектурного студенческого конкурса Steel Freedo...