Ефективні рішення з енергозбереження від компанії «BEZGAZA»

Компанія «BEZGAZA» пропонує широкий асортимент сучасних енергозберігаючих технологій та рішень. Він включає в себе побутові та промислові твердопаливні котли, теплоакумулююче та теплонасосне обладнання, новітні системи геліо-, гідро-, та вітроенергетики.  
2988 10.12.2015 в 13:47

bezgazaЕнергозбереження на сьогоднійшній день – це одна із найважливіших та найобговорюваніших тем в усьому світі, не обминула вона і Україну, при тому, що про це почали задумуватись не лише держава та власники бізнесу, а й звичайні жителі нашої країни. Звісно, основною причиною такої зацікавленості є наболіле питання – економія.

Загалом усіх жителів, які цікавляться даним питанням, можна умовно поділити на дві категорії: до першої категорії відносяться ті, хто знаходиться на стадії будівництва, до другої ж категорії відносяться ті жителі, які вирішили уже в існуючий будинок внести зміни в систему опалення з метою енергозбереження та економії. І перед одними і перед іншими стоїть важливий вибір – вибір спеціалістів, які зможуть якісно, комплексно, а основне – професійно підійти до теми енергозбереження.

bezgaza

Лідером з питань енергозбереження безсумнівно являється компанія «BEZGAZA», яка працює на ринку України з 2005 року і є прихильником комплексного підходу до енергоефективності.

Компанія «BEZGAZA» пропонує широкий вибір твердопаливних котлів побутового та промислового призначення, теплоакумулюючі баки, теплові насоси, сонячні колектори та вітрогенератори від відомих європейських виробників, а також здійснює проектування та монтаж як окремих котлів, так і повністю укомплектованих модульних котелень, проводить енергоаудит будівель, розробляє проекти з використанням декількох альтернативних джерел енергії та теплових матеріалів. Дана концепція індивідуального проекту дозволяє накопичувати залишки тепла від сонячних колеткорів та твердопаливних котлів. Це не тільки суттєво зменшує трудовитрати на експлуатацію обладнання, вартість опалення, але й дозволяє використовувати отримане тепло наперед протягом досить значного періоду!

Компанія «BEZGAZA» реалізовує високоякісне середовище проживання - комфорт, зручність, передові технології і найголовніше – економію!!! 

Джерело і фото: www.bezgaza.org

Інформація опублікована на правах реклами

 
Интересные новости:
17.04.2015
1765
Скидки на клинкер, до 48%...
20.02.2015
1816
Самая большая зимняя распродажа в истории VIP Klinker. Скидки до 48%...
18.02.2015
1683
Самая большая зимняя распродажа в истории VIP Klinker. Скидки до 48%...
11.02.2021
806
Украинский бренд электроинструмента и оборудования Dnipro-M составил ТОП-5 подарков для мужчин ...
05.02.2021
1078
Приобрести строительные инструменты со скидкой можно на официальном сайте или в фирменных магазинах ...
16.12.2020
1266
Бренд электроинструмента и оборудования Dnipro-M объявил о начале зимней распродажи инструмента...