АНОНС: підсумкова бізнес-конференція «Динаміка розвитку вапняної та вапнякової промисловості: стан, тенденції, перспективи»

11 грудня 2015 року (м. Дніпропетровськ вул. Красна, 12а) відбудеться підсумкова бізнес-конференція Української асоціації вапняної промисловості «Динаміка розвитку вапняної та вапнякової промисловості: стан, тенденції, перспективи».

1493 23.11.2015 в 10:48


Українська асоціація вапняної промисловості, Динаміка розвитку вапняної та вапнякової промисловості: стан, тенденції, перспективи

11 грудня 2015 року, з 10.00 до 21.00 в м. Дніпропетровськ, у конференц-залі готелю Reikartz (вул. Красна, 12а) вібудеться річна підсумкова бізнес-конференція Української асоціації вапняної промисловості «Динаміка розвитку вапняної та вапнякової промисловості: стан, тенденції, перспективи».

До участі у конференції запрошуються керівники підприємств, які здійснюють видобування вапняків і виробництво вапна з усіх регіонів України, виробники будівельних матеріалів, обладнання, представники закордонних компаній, інвестиційних банків, інші представники бізнес-структур, зацікавлені в цій тематиці. Також запрошуються представники органів влади, громадські діячі, журналісти.

Актуальність тематики конференції обумовлена, першочергово, дефіцитним характером галузей добування вапняків та виробництва вапна, зумовлених, в свою чергу, регіональними особливостями розвитку зазначених галузей. Анексія Криму і ведення бойових дій в Донецькій області, які є основними регіонами видобутку вапнякового каменю, закономірно призвели до його дефіциту. Відтак, перед споживачами цієї продукції, – а це металургія, виробництво будматеріалів, цукрова галузь, дорожнє будівництво, хімічна галузь та ін.,  – постала серйозна проблема забезпечення власного виробництва цією сировиною. Тому важливим буде розглянути перспективи та можливі сценарії розвитку галузей добування вапняків та виробництва вапна.

На конференції також буде представлено звіт про участь УАВП в річному форумі ILA (International Lime Association), який відбувся у жовтні в Туреччині.

Участь у конференції Української асоціації вапняної промисловості – це унікальна можливість отримати актуальну інформацію про ринки вапна і карбонатної сировини в Україні, ознайомитись з досвідом успішної діяльності компаній в кризових умовах, вивчити можливості залучення інвестицій. Це майданчик для зустрічі з найбільшими гравцями та споживачами ринку і суміжних галузей.

Програма конференції (скорочена)

Пленарне засідання, конференц-зала (м. Дніпропетровськ)

І сесія: «Стан і тенденції розвитку ринків вапна та вапнякового каменю. Діяльність УАВП»

ІІ сесія: «Перспективи підвищення ефективності виробництва. Галузевий контекст споживання вапняної продукції»

ОБІД

Практична частина: відвідування одного з найбільших виробників вапна та будівельних матеріалів «Дніпровський завод будівельних матеріалів» (м. Дніпропетровськ). Знайомство з виробництвом

БАНКЕТ-КОКТЕЙЛЬ

 

Українська асоціація вапняної промисловості, Динаміка розвитку вапняної та вапнякової промисловості: стан, тенденції, перспективи

Умови участі у конференції

Зареєструватися до участі у конференції потрібно до 5 грудня 2015 року.

Сума організаційного внеску для участі у конференції складає 3000,00 грн. За умови ранньої реєстрації (до 25.11) організаційний внесок складає 2500,00 грн.

Вартість участі у конференції членам УАВП – 1500,00 грн.

УАВП на договірних умовах надає охочим можливість виступу на конференції із презентацією та поширенням інформаційно-рекламних матеріалів.

Організаційний внесок передбачає участь у всіх заходах, а також перерви на обід, банкет-коктейль, участь у відвіданні виробництва на автобусах організаторів та отримання інформаційних роздаткових матеріалів.


Джерело і фото: www.limeindustry.in.ua

 

Інформація розміщена на правах реклами

 
Интересные новости:
19.11.2015
1378
3 декабря в ходе проведения IV Национальной конференции участников рынка стального строительства вед...
19.11.2015
1504
Стал известен список полуфиналистов второго Национального архитектурного студенческого конкурса ...
18.11.2015
1348
19 ноября, в 16:00 Конфедерация строителей Украины, проводит встречу, в формате 5 o'clock, с пр...
15.03.2016
2277
17 марта в Запорожье состоится 29-я специализированная строительная выставка «Домострой-в...
15.03.2016
1835
С 15 по 18 марта в городе Львов будет проходить Весенний Строительный Форум - ведущее событие н...