Кличко вимагає зупинити скандальне будівництво на Подолі

Мер Києва вимагає висновків фахівців та компромісу з мешканцями перед продовженням будівництва
2608 19.11.2018 в 07:52
Будівництво на Андріївському

Мер столиці Віталій Кличко звернувся із вимогою до забудовника зупинити всі роботи по зведенню скандальної будівлі на Андріївському узвозі до повного узгодження змін проекту із Містобудівною радою та громадськістю. Про це Віталій Кличко заявив під час зустрічі з громадськістю, профільними службами КМДА і представником забудовника.

«Андріївській узвіз – це візитівка міста. Якщо забудовник хоче там будувати, він має розуміти, що не вдасться спорудити все, що йому заманеться. Тому я вимагаю зупинити будівництво. Без висновків фахівців, що цей проект відповідає всім необхідним нормам та естетичному вигляду старовинного Подолу, без компромісу з громадськістю – будівництва там не буде», – заявив мер столиці.

Він також звернувся до представника забудовника зробити макет будівлі за скоригованим проектом. І підготувати до Містобудівної ради всі документи, які б засвідчували законність будівництва. Якщо цього не буде зроблено, то на сесію Київради буде винесене питання про розірвання договору оренди земельної ділянки.

«У минулі роки минула влада надала велику кількість дозволів на будівництво у центрі міста. І деякі забудовники, користуючись цим, зводять «монстрів», які паплюжать вигляд нашого міста. Тому цей проект має розглянути Містобудівна рада. На неї ми запросимо фахівців, представників громадськості, усе відбуватиметься у відкритому режимі. Тільки після цього ми ухвалимо рішення щодо перспектив цієї будівлі», – наголосив Віталій Кличко.

Джерело: прес-служба КМДА

 
Интересные новости:
30.11.2018
2449
 Забудовник недоплатив місту майже мільйон гривень і відмовився погодити проект із Містобудівно...
26.11.2018
5614
У "охранников" строительства столичная полиция изъяла 7 единиц травматического оружия....
20.11.2018
2522
Олександр Свистунов: «Проект готелю на Андріївському узвозі має бути винесений на містобудівну...