АНОНС: конференція «ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА. Стандартизація. Оцінка відповідності. Ринковий нагляд», Київ, 7 листопада (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)

7 листопада 2018 року у рамках Міжнародної спеціалізованої виставки ELECTRO INSTALL-2018 відбудеться Перша науково-технічна конференція на тему: «ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА. Стандартизація. Оцінка відповідності. Ринковий нагляд»
2922 05.11.2018 в 07:52
Перша науково-технічна конференція на тему: «ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА. Стандартизація. Оцінка відповідності. Ринковий нагляд»

Коли: 7 листопада 
Де: Київ, МВЦ, павільйон 1, вхід С, конференц-зала No 2 за адресою: Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»


7 листопада 2018 року у рамках Міжнародної спеціалізованої виставки ELECTRO INSTALL-2018 відбудеться Перша науково-технічна конференція на тему: «ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА. Стандартизація. Оцінка відповідності. Ринковий нагляд» за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, Мінекономрозвитку  України, Міненерговугілля України, Мінрегіону України, Національного органу стандартизації України, ДСНС України.

Захід організовують: громадська спілка «Рада технічних комітетів стандартизації України» та асоціація «Укрелектрокабель» з метою обговорення шляхів забезпечення безпеки людей та об’єктів, а також визначення заходів щодо протидії застосуванню фальсифікату та неякісної електротехнічної продукції.

У Першій конференції візьмуть участь високопосадові особи органів влади, кращі фахівці електротехнічної галузі, представники підприємств та асоціацій, науковці тощо.

Під час заходу розглядатиметься низка питань, зокрема:
- Технічні регламенти та оцінка відповідності. Сучасний стан та перспективи.
- Національна стандартизація. Сучасний стан та перспективи розвитку.
- Проблемні питання ринкового нагляду та шляхи їхнього вирішення.
- Огляд вимог до продукції, що постачається.
- Врахування нецінових критеріїв у публічних закупівлях як рішення питань безпеки та якості товарів, що закуповуються державою.
- Характеристика вимог щодо пожежної безпеки ізольованих проводів і кабелів нової редакції проекту ДСТУ 4809.
- Порівняльний аналіз національних і європейських методів випробування електричних кабельних ліній та проходок на вогнестійкість.
- Європейські вимоги щодо пожежної небезпеки кабелів, призначених для використання на об’єктах електроенергетики.
- Закони та реальність у технічному регулюванні й ринковому нагляді. Пропозиції щодо виправлення ситуації.

Конференцію ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА розпочинатимуть:
1. Голова Громадської спілки «Рада технічних комітетів стандартизації України», начальник Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту ВІТАЛІЙ КРОПИВНИЦЬКИЙ.
2. Голова Підкомітету з питань підприємництва та технічного регулювання, Комітету з питань промислової політики та підприємництва Верховної Ради України, народний депутат України ГЕННАДІЙ КРИВОШЕЯ.
3. Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України МАКСИМ НЕФЬОДОВ.
4. Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ЛЕВ ПАРЦХАЛАДЗЕ.
5. Директор Департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України ОЛЕГ КОРІКОВ.

До участі у конференції запрошуються: представники енергетичної та промислової галузі, експерти у сфері електротехнічної продукції, виробники та постачальники електротехніки, науковці, ЗМІ, а також усі зацікавлені особи. ЗАХІД – БЕЗКОШТОВНИЙ.

Час проведення: з 11:00 до 17:10.

Конференція ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА відбудеться 7 листопада у місті Києві в Міжнародному виставковому центрі, павільйон 1, вхід С, конференц-зала No 2 за адресою:
Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

Контакти організаторів: Василь Григорович Бевз, віце-президент, виконавчий директор Асоціації «Укрелектрокабель», тел.: 050-358-04-13.

Інформацію розміщено на правах реклами

 
Интересные новости:
05.11.2018
2763
16 ноября в Киеве состоится Всеукраинская конференция по недвижимости DOM.RIA...
25.10.2018
2586
27 жовтня у «Новій Англії» святкуватимуть День яблука, і за традицією усі бажаючі змагат...
06.03.2020
894
В квітні у Києві відбудеться черговий Будівельний Конгрес України. Тема форуму &...
28.02.2020
716
4 березня у КВЦ Парковий відбудеться форум "Іпотека – інструмент стрімкого розвитку еконо...
14.02.2020
803
25 лютого в Києві відбудеться III Національна конференція учасників ринку сталевого будівництва...