Експерти вирішили як проходитиме виставка "Будівництво. Архітектура. Нерухомість"

671 2018-09-26 07:51:00
У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ відбулося засідання Оргкомітету з підготовки Міжнародного Експофоруму «Будівництво. Архітектура. Нерухомість», який пройде  26-28 вересня у Києві, у Міжнародному виставковому центрі. Організаторами Експоформу є Будівельна палата України разом з ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» за сприяння Мінрегіону.

(зліва направо) Станіслав Сташевський, перший віце-президент Будівельної палати України, Петро Шилюк, Президент Будівельної палати, Герой України, Лев Парцхаладзе, Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ

Вели засідання співголови Оргкомітету – Заступник міністра Л.Р.Парцхаладзе та Президент Будівельної палати, Герой України П.С.Шилюк. Вони відзначили важливість проведення Міжнародного Експоформу за участі крупних будівельних компаній з багатьох регіонів України, проектних організацій, представників малого і середнього будівельного бізнесу.

На засіданні констатовано, що всі заплановані  заходи з підготовки   Експофоруму повністю виконані, програма виставки буде різноманітною, змістовною і цікавою. 

Президент Будівельної палати П.С. Шилюк у своєму виступі підкреслив, що особливістю Експофоруму є проведення Круглого столу на тему: «Реалізація державних та регіональних житлових програм -  шлях до вирішення проблеми забезпечення житлом громадян, що потребують соціального захисту».   

 «Нам належить професійно і предметно, за участі відомих експертів та  керівників Фонду Держмолодьжитло обговорити перспективи вирішення житлової проблеми в країні, участі держави у цих процесах,  запропонувати органам влади, зокрема, регіональним, місцевим,  певні  механізми, які сприятимуть реалізації громадянами свого права на сучасне, якісне житло», - сказав П.С.Шилюк. 

Лев Парцхаладзе, Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ

У свою чергу заступник Міністра Л.Р.Парцхаладзе наголосив на важливості розробки нормативних документів, виконання яких могло б сприяти розширенню обсягів житлового будівництва. 

З детальною інформацією про хід підготовки і програму Експофоруму виступив перший віце-президент Будівельної палати С. Т. Сташевський.У засіданні Оргкомітету взяли участь генеральний директор компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» О.П.Коваль, президент Національної спілки архітекторів України В.М.Гусаков, в.о. директора проектного інституту ДП «ДІПРОМІСТО» І.І.Шпилевський, голова Комітету Будівельної палати А.М.Кармінський, працівники Секретаріату БПУ, Мінрегіону та Фонду Держмолодьжитло.


Джерело: БПУ
Фото: Прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal

Интересные новости:
24.09.2018
957
14 сентября 2018 на лайнере Rosa Victoria состоялся Energycruise '18: EnergyInvestNight, главной цел...
10.10.2018
3575
16 сентября завершился XV Кубок строителей Украины. Как проходил и кто победил - смотрите в нашем ма...
14.09.2018
1108
Редакция Главного строительного портала Украины подготовила фотообзор международной выставки светоди...
19.03.2019
765
Выставка Inter Build Expo, открыта! Первые фото с одной из самых ожидаемых выставок....
18.03.2019
1242
Статистика свідчить, що всього за 2018 р. підприємствами країни виконано робіт на суму 136,27 млрд г...