Розширений формат Ради директорів КБУ. ФОТО

На розширеному засіданні Ради директорів Конфедерації будівельників України (КБУ), що відбулося 22 червня 2018 р., насамперед було розглянуто ряд питань організаційного характеру
5047 25.07.2018 в 08:10

«Більше відкритого спілкування, більше можливостей, більше ефективності»
На розширеному засіданні Ради директорів Конфедерації будівельників України (КБУ), що відбулося 22 червня 2018 р., згідно порядку денного насамперед було розглянуто ряд питань організаційного характеру.


Лави КБУ, як завжди поповнилися новими учасниками, які налаштовані на відкрите, прозоре та надійне партнерство як з учасниками провідного будівельного об’єднання, так іншими гравцями ринку! До Ради директорів КБУ приєдналися ТОВ «К.А.Н. Девелопмент» та ТОВ «ВІК ТЕХНОЛОГІЇ», і ще компанії ТОВ «АЛТЕЙ-ПЛЮС», ТОВ «ЕКСПЕРТ ПРОЕКТ ГРУП» та Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного стали членами Конфедерації!

Водночас за невиконання статутних зобов'язань з членів КБУ було виключено 15 підприємств.

Далі зосередили увагу на результати роботи за перше півріччя поточного року та плани на друге півріччя 2018 року Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України про які, розповів Заступник Міністра Лев Парцхаладзе.

Лев Парцхаладзе, Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ


Були розглянуті питання щодо реалізації в Україні проекту Європейського Союзу «Допомога органам влади України в удосконаленні менеджменту циклом інфраструктурного проекту – МЦІП» та перелік проектів законодавчих та нормативно-правових актів, які опрацьовані КБУ.

На засіданні важливим було питання прийняття рішення щодо отримання КБУ статусу саморегулівної організації. Обговорювалися ключові події за останній період, які передбачають вплив на інвестиційний клімат в Україні.
Петро Шилюк, президент Будівельної палати України, Герой України 


Анонсовано про розробку програми постачання матеріалів та обладнання учасників КБУ для девелоперських компаній. Були презентовані можливості абонентської юридичної служби КБУ для членів конфедерації. Ці заходи підвищать практичну корисність роботи КБУ для її учасників.

На Раді директорів також активно обговорювалися питання залучення членів КБУ до реалізації стратегічних напрямків діяльності КБУ та осучаснення діяльності самої КБУ згідно новим реаліям. Голова Ради директорів КБУ Олександр Ротов висловився про актуальність змін в роботі самої Конфедерації: «Більше відкритого спілкування, більше можливостей, більше ефективності».

Віталій Грусевич, виконавчий директор КБУ 

Виконавчий директор КБУ Віталій Грусевич розповів про наявність широких каналів комунікацій, якими можуть користуватися члени КБУ – Facebook, e-mail розсилки, публікації у Stage, про функціонування медіа-зали КБУ у форматі 5 o'cloc.

Засідання Ради КБУ проходило у новому форматі за спонсорства компаній-членів Конфедерації, що передбачав після прийняття важливих рішень вільне спілкування на актуальні теми розвитку будівельної галузі України.НЕФОРМАЛЬНА ЧАСТИНА ЗАХОДУ
Джерело: Головний будівельний портал України Build Portal
Фото: Головний будівельний портал України Build Portal

 
Интересные новости:
25.07.2018
4098
Active House Days – это ежегодное событие для архитекторов, дизайнеров и строителей, в ра...
11.07.2018
5122
Цементобетон був і надалі залишається основним та найпоширенішим будівельним матеріалом у світі, й п...
05.07.2018
3707
В рамках мероприятия состоялось многостороннее обсуждение особенностей внедрения и использования FID...
18.05.2022
9499
В останню путь 17 травня провели першого Президента України Леоніда Кравчука. Церемонія прощання з н...
11.05.2022
1674
Експерти відзначали, що на часі є ухвалення більш збалансованих змін до податкового законодавства Ук...
21.04.2022
2482
Відбулося засідання Антикризового штабу допомоги промисловості та бізнесу. Штаб концентрується ...