Лінійка гідростатичних бульдозерів DH

Основні технічні показники і експлуатаційні особливості гідростатичних бульдозерів DH
578 23.02.2022 в 09:51Центр спеціалізованої техніки Альфатех представляє лінійку гідростатичних бульдозерів компанії Shantui Construction Mashinery Co., Ltd. Це універсальні машини, які можна використовувати для широкого спектра робіт. Насамперед вони потрібні на будівельних майданчиках. Використовуються для робіт на кар'єрах, у комунальному та сільському господарствах, на промислових підприємствах. 


Основні технічні показники

Лінійка гідростатичних бульдозерів представлена ​​моделями DH08, DH10 B2, DH17, DH17F, DH24C. Всі вони оснащені потужними двигунами Weichai та розроблені на основі технічних розробок компанії Komatsu. відрізняються високою надійністю та способами виконувати роботу в будь-яких умовах. 

Головні відмінності моделей – це експлуатаційна маса та потужність двигуна: 

  • DH08 – 7900 кг, 80 к.с.; 
  • DH10 B2 – 9200 кг, 100 к.с.; 
  • DH17 – 18900 кг, 170 к.с.; 
  • DH17F – 20480 кг, 188 к.с; 
  • DH24C – 23500 кг, 240 к.с.

Гідростатична трансмісія є гідравлічним приводом із закритим контуром з декількома гідронасосами. Вона призначена для передачі механічної енергії обертання від валу двигуна до виконавчого органу бульдозера за допомогою регульованого потоку робочої рідини. Завдяки гідростатичному приводу у бульдозерах Шантуй спрощено силову передачу. 

Зроблено відмову від класичних вузлів трансмісії: гідротрансформатор, коробка передач, механізми повороту та гальма. Таким чином, гідростатичний привід з електронною системою управління автоматично регулює тягові зусилля бульдозера. Електронний обмежувач навантаження регулює швидкість пересування техніки задля досягнення ефективних показників тяги у процесі виконання робіт. 


Експлуатаційні особливості 

Завдяки гідростатичному приводу тягове зусилля бульдозера залежить від частоти обертання двигуна. Машину можна плавно розгортати без розриву потоку потужності, який підводиться до обох гусениць. Така особливість дає можливість оператору зручно перевозити породу на ділянках з нерівним покриттям. Трансмісія забезпечує поворот гусениць у протилежні сторони. Внаслідок цього значно збільшується маневреність. Тому бульдозер може виконувати розворот у скутому просторі. 

Управління машиною здійснюється за допомогою джойстиків. Відсутність важелів увімкнення фрикціонів та перемикання передач значно підвищує точність та безпеку виконання робіт. Педаль гальма, крім функції зупинки, використовує зниження оборотів колінчастого валу двигуна. Кабіна забезпечує комфортні умови за будь-якої погоди. Усередині кабіни встановлено систему контролю клімату. Вона простора і відрізняється чудовою звукоізоляцією. Інтегрована система безпеки – ROPS/FOPS. 

Центр спеціалізованої техніки Альфатех є ексклюзивним представником Shantui Construction Mashinery Co., Ltd. в Україні. Всі бульдозери мають офіційну гарантію та сервісне обслуговування. Техніку можна придбати у кредит чи лізинг. Протестувати будь-яку машину можна на виставковому майданчику у місті Підгородне, Дніпропетровської області.

 

Джерело: Центр спеціалізованої техніки Альфатех
Інформацію опубліковано на правах реклами 

Похожие статьи:
07.10.2021
1719
Переваги і особливості технологічних рішень екскаватора CAT® 395...
01.03.2022
745
Особливості ремонту вузлів ходової частини гусеничного екскаватора...
24.02.2022
485
Основні технічні показники і експлуатаційні особливості фронтальних навантажувачів компанії Hyu...
Энергосбережение и экостроительство