Для будмайданчиків і невеликих кар'єрів – бульдозер Shantui SD22

Основні технічні показники та переваги бульдозера Shantui SD22
998 26.08.2021 в 09:06Центр спеціалізованої техніки «Альфатех» представляє . Завдяки потужному двигуну він здатний впоратися з широким спектром робіт. Міцна і надійна конструкція розроблена компанією Komatsu. Модель використовується для будівельних і дорожніх робіт. Також застосовується для вирівнювання русел річок і створення кар'єрів.Основні технічні показники Shantui SD22

Технічні характеристики моделі представлені в таблиці.

 

Головні переваги бульдозера

Модель оснащена потужним двигуном CUMMINS NT855-C280S10 на 220 к. с. Завдяки йому бульдозер ефективно виконує поставлені завдання. Крім того, обладнання споживає менше палива і забезпечує просте технічне обслуговування. Впускна система з радіальним ущільненням значно подовжує термін експлуатації двигуна. Трансмісія власної розробки забезпечує плавне перемикання передач і швидке перемикання між переднім і заднім ходом. 

Комфортна кабіна відповідає стандартам якості і захисту FOPS/ROPS. Створює відмінний круговий огляд, забезпечуючи високий рівень безпеки оператора. Ручний і ножний акселератори оснащені електроприводом для більш точного і комфортного управління. В кабіні розміщені дисплей і система-клімат контролю. Оператор може в режимі реального часу стежити за станом системи і моментально виявляти несправності важливих робочих елементів бульдозера. 

Якісне та швидке виконання робіт обумовлено: 

  • стійкою системою шасі, яка дає можливість проводити роботи при будь-яких умовах; 
  • великою довжиною зчеплення з поверхнею землі і відмінною прохідністю; 
  • додатковим обладнанням, які можна встановити відповідно до конкретних експлуатаційними умовами 
  • яскравою LED-лампою для якісного освітлення в темний час доби. 

Центр спеціалізованої техніки «Альфатех» представляє оригінальні бульдозери від китайського виробника спецтехніки Shantui. Пропонує доступні ціни і повноцінне сервісне обслуговування. Виконує доставку по всій території України. Протестувати техніку завжди можна на виставковому майданчику в місті Підгородне, Дніпропетровської області.
Джерело: Центр спеціалізованої техніки «Альфатех»
Інформацію опубліковано на правах реклами

Похожие статьи:
19.08.2021
784
Техпараметри та експлуатаційні особливості екскаваторів «Хендай»...
31.08.2021
680
Основні технічні показники і переваги екскаватора-навантажувача Bobcat R730...
Энергосбережение и экостроительство