Новинка! Водостічна система Q STALYO PRO - нова форма, нові технічні рішення

На українському ринку шаленим успіхом серед забудовників та архітекторів користується нова торгова марка водостічних систем Q STALYO
4155 19.04.2021 в 05:58

Водостічна система Q STALYO PRO виготовлена із сталі у сучасній прямокутній формі, що дозволяє створити не тільки ефективний процес відведення дощової води, але й естетично привабливий зовнішній вигляд будинку. Унікальність водостоку – це  конструкція ринви, яка кріпиться між собою без використання з'єднувачів, що забезпечує високу герметичність. 

Такий спосіб встановлення ринви гарантує 100% захист від протікання, економію та легкість монтажу. Встановлюється водостічна система Q STALYO PRO зі спеціальним герметиком, який забезпечує швидке та щільне з'єднання, чим зумовлює естетичну привабливість системи. Більше того, якість і міцність системи розробники підтвержують 25-річною гарантією. Використовується для особняків, житлових будинків та невеликих промислових об'єктів. Кольорова гама виконана у графітовому та чорному кольорі, які вдало поєднуються із сучасною та класичною архітектурою.

«Водостічна система Q STALYO PRO зберігає щільне з'єднання ринв, забезпечуючи захист від протікання та спрощення монтажу, адже за допомогою монтажного виступу на ринві, можна легко і швидко закріпити її за допомогою клею. Крім того, розробники зменшили вартість водостічної системи завдяки зменшеній кількості конструктивних елементів із збереженням експлуатаційних характеристик.

Торгова марка Q STALYO пропонує такі унікальні товари, які поєднують в собі хорошу якість, вигідну  ціну та нові технічні рішення», - розповіла представник  Q STALYO Оксана Романець.

Детальну інформацію про водостічну систему Q STALYO PRO можна знайти на офіційному сайті:  

 

 
Джрело: Q Stalyo
Інформацію опубліковано на правах реклами

Похожие статьи:
22.12.2020
1106
Так как конструктивно плоская крыша имеет свойство задерживать на своей плоскости влагу и снег, а ...
19.11.2021
1389
Чи дійсно потрібен снігозатримувач і яке рішення є оптимальним?...
Энергосбережение и экостроительство