Друге світло. Ідеї застосування з даховими вікнами FAKRO

Кілька реалізованих проєктів, де у будинках з другим світлом використали дахові вікна та вікна для пласких дахів
967 03.02.2021 в 11:39


Архітектори часто використовують дахові вікна FAKRO, коли планують доволі сміливі проєкти. Зокрема тоді, коли потрібно отримати неординарне природне освітлення. Ми зібрали кілька реалізованих проєктів, де у будинках з другим світлом використали дахові вікна та вікна для пласких дахів.

Друге світло (з анг. double ceiling height) - це приміщення в будинку без перекриття між поверхами, або з частковою відсутністю перекриття у стелі. Як правило тут облаштовують зону для спільного перебування родини та гостей дому. Якщо це комерційна споруда, то тут часто розміщують вестибюль чи хол.

Застосування такого рішення дозволяє отримати відкритий простір, наповнений природним світлом. Такі будівлі мають по-сучасному розкішну атмосферу.

Тип дахових вікон, які можуть використовувати як друге світло, залежить від будови покрівлі. Відповідно це можуть бути вікна для монтажу під кутом, або у пласкому даху.

Для того, щоб попередити втрати тепла варто завчасно обрати моделі вікон, призначені для енергозберігаючого виробництва. До слова, всі мансардні вікна FAKRO є енергозберігаючими. Але є ще окрема серія вікон FTT_. Вони мають суперенергозберігаючі склопакети та спеціальний потовщений профіль. Для максимально комфортного користування в асортименті представлені вікна з електроуправлінням.


Нижче ми розглянемо проєкти будівель з другим світлом де застосували дахові вікна FAKRO.

Фото 1. Реалізований проєкт з вікнами FTP-V, Нідерланди


Фото 2.  Односімейний будинок у Кракові, дахові вікна FTS


Фото 3. Реалізований проєкт односімейного будинку у Польщі з вікнами FAKRO FNP, м. Лусово


Фото 4. Реалізований проєкт з даховими вікнами FAKRO
Фото 5. Реалізований проєкт з вікнами для пласких дахів DXW (невідкривальні)Фото 6. Реалізований проєкт з вікнами FAKRO  у Кракові


Фото 7. Приватний будинок у Данії, erristo


Джерело: FAKRO
Інформацію опубліковано на правах реклами

Похожие статьи:
18.01.2021
1259
Поради та рекомендації стосовно оптимальної кількісті мансардних вікон для піддашшя...
Энергосбережение и экостроительство