Якою є оптимальна кількість дахових вікон в мансарді? - РЕКОМЕНДАЦІЇ FAKRO

Поради та рекомендації стосовно оптимальної кількісті мансардних вікон для піддашшя
1259 18.01.2021 в 06:39


Дахові вікна – це вдала ідея для освітлення приміщення мансарди природним світлом. Тим паче, що воно позитивно впливає на наше самопочуття. Чи є визначена оптимальна кількість мансардних вікон для піддашшя та правила щодо розташування? – Нижче ми розглянемо поради та рекомендації.Фото1. Реалізований проєкт з даховими вікнами у Нідерладнах


Порада № 1. Підбирайте кількість вікон згідно зі співвідношенням до площі підлоги. Оскільки в Україні поки таке співвідношення не нормується, то ми можемо рекомендувати дотримуватися стандартів Європейського Союзу:

  • 1:8 (співвідношення площі засклення до площі підлоги) для приміщень, де людина перебуває тривалий час (вітальня, кухня, дитяча і т.д.)
  • 1:12 для інших житлових приміщень.

Порада №2. Подбайте про рівномірне освітлення. Краще замонтувати кілька вікон в різних точках даху, ніж одне, хоч і велике.Фото 2. Кількість освітлення залежно від кількості вікон


Порада № 3. Подбайте про свою зручність. Рекомендуємо монтувати вікно на висоті 110-140 см від підлоги. Це оптимальна висота, яка характеризується ергономічними властивостями. Мансардні вікна FAKRO мають ручку розміщену внизу. Користувачі залишають відгуки, що таке розташування є для них комфортним, адже не доводиться дотягуватися до верхнього краю рами. Якщо ж вікно розміщене поза доступом витягнутої руки, можна окремо придбати телескопічний стержень.

Варто зазначити, що в асортименті компанії FAKRO є дахові вікна з електроуправлінням у системі Z-Wave. Керування відбувається за допомогою пульта. У такий спосіб компанія може гарантувати ще вищий комфорт користування.

 

Фото 3. Рекомендована висота монтажу дахового вікна


Джерело: FAKRO
Інформацію опубліковано на правах реклами


Похожие статьи:
05.01.2021
5012
Преимущества и виды остекления балконов...
03.02.2021
968
Кілька реалізованих проєктів, де у будинках з другим світлом використали дахові вікна та вікна для п...
Энергосбережение и экостроительство