Ефективне ґрунтування поверхонь

Необхідність і поради з ефективного ґрунтування поверхонь
1277 23.10.2020 в 03:24
В усякому ділі, в якому важливий результат, потрібно закласти ґрунт. Цей вислів не з’явився знічев’я й свідчить про велике значення підготування міцної основи для здійснення подальшої роботи. Як водночас і наявність ґрунту під собою – відчуття стабільності – те, до чого прагне безліч людей. З поверхнями так само: щоб декоративне покриття «почувалося впевнено», тобто надійно трималося й довго служило, має бути ретельно підготовлена основа.   

Тож ґрунтування поверхонь – це запорука ефективності, альфа і омега будь-яких оздоблювальних робіт. Так, незалежно від типу базової поверхні (бетон, дерево, метал тощо) й способу оздоблення – будь це укладання плитки чи фарбування, обклеювання шпалерами чи обшивка декоративними панелями – найперше треба підготувати поверхню.

І тут виникає питання: яку ґрунтівку вибрати, щоб вона ідеально підходила й виду основи, на яку наноситиметься, і поверхневому продукту? Такий універсальний ґрунтувальний засіб є. Це готова ґрунтівка глибокого проникнення ACRYL-PUTZ GR 43 GRUNT PRO – новий якісний продукт від Śnieżka, відомого виробника на ринку ЛФМ.

Виріб вирізняється  широким спектром застосування: ґрунтівку однаково можна застосовувати для внутрішніх і зовнішніх робіт: оскільки вона безпечна для здоров’я, її без застережень використовують усередині житлових приміщень.

Ґрунтівка глибокого проникнення ACRYL-PUTZ GR 43 GRUNT PRO виправдовує свою назву. Виготовлена на основі полімерної формули, вона є високотехнологічним виробом, який просочує та зміцнює основу, забезпечуючи найкращу адгезію (зчеплення) поверхні з оздоблювальним матеріалом. До того ж саме такий розчин фахівці рекомендують використовувати за складних – пористих і рихлих – поверхонь, наприклад штукатурки й шпаклівки.

Залежно від поверхні й температури повітря нанесена ґрунтівка висихає через 4-6 годин, після чого можна продовжувати ремонтно-оздоблювальні роботи.


Що потрібно для ґрунтування

Процес ґрунтування неможливий без таких інструментів, як валик (для основної поверхні), пензель (для важкодоступних місць і кутів), а також лоток. Якщо ви новачок, варто «озброїтися» і знаннями про техніку нанесення ґрунтовки та процеси, що йому передують.

Зокрема, перш ніж обробляти поверхню ґрунтівкою, її потрібно очистити від старого шару фарби чи шпалер, звичайних плям чи плісняви. Оскільки виробник пропонує ґрунтівку  вже в готовому вигляді, залишається тільки ретельно її перемішати. Далі суміш тонким шаром рівномірно наносять плавними рухами по всій поверхні згори донизу. Головне, щоб жодна ділянка поверхні не була пропущена. Загалом ґрунтування – проста операція, але надзвичайно важлива для комплексного ремонту.

Щоб оздоблювальні роботи було виконано ґрунтовно, без якісної ґрунтівки не обійтися! Адже саме основа визначає, якою буде декоративна поверхня. Як здорове харчування надає шкірі красивого вигляду, так і ефективне ґрунтування забезпечує  якість ремонтно-оздоблювальним процесам.Джерело: www.sniezka.ua 
Інформацію опубліковано на правах реклами

Похожие статьи:
15.10.2020
1115
Киевский лакокрасочный завод (КЛФЗ) -  Лакокрасочные материалы оптом и в розницу: лаки, краски,...
19.02.2021
1015
Ассортимент услуг и преимущества сотрудничества с компанией «Itum»...
18.01.2021
1220
Резка керамической плитки и керамогранита: необходимость, виды и преимущества порезки с примене...
Энергосбережение и экостроительство