Доступ, коли потрібно - металеві сходи на горище FAKRO

Різноманіття і переваги металевих сходів на горище FAKRO
1025 30.09.2020 в 09:39

У кожному будинку з похилим дахом є горище, яке інколи використовують як житлове приміщення. Та  зазвичай це місце слугує складом для зберігання найрізноманітніших речей, як-от інструменти, різдвяні прикраси, ялинки та навіть меблі.

 

У таких випадках слід забезпечити надійний доступ на горище. Важливо, щоб була можливість безпечно підніматися нагору та легко заносити туди важкі речі. Не завжди розмір приміщення дозволяє збудувати стаціонарні сходи. До того ж малоймовірно, що ми будемо використовувати їх настільки часто, щоб це виправдало їх застосування. Тож в таких випадках чудовим рішенням стануть складні металеві сходи.

В Україні лідером з виробництва сходів на горище є компанія FAKRO. Асортимент складається зі сходів з дерев’яними або металевими драбинами різних конструкцій. Власне у цій статті ми детальніше напишемо про найпопулярніші моделі металевих сходів на горище.


Міцні і надійні

Міцна і надійна модель сходів на горище LMK Komfort -  оптимальний варіант у розрізі ціна/якість. 3-ні сегментні сходи витримують навантаження до 200 кілограм. Перфорація на металевих сходинках призначена для захисту від ковзання. Сходи укомплектовані гумовими наконечниками та поручнем для більшого комфорту. Призначені для приміщення висотою 280 см.

 

Для високих приміщень

Для особливо високих приміщень  ідеальним варіантом стануть сходи на горище LMP.  Вони призначаються для приміщення висотою до 366 см! Спеціальний довший телескопічний поручень полегшить піднімання догори.

 

З ножичною будовою драбини

Беззаперечно, найцікавішою моделлю є сходи на горище ножичного типу LST. Розмір вильоту драбини значно менший, адже конструкція передбачає її «витягування». Ви легко можете регулювати кут розкладання. І ще одним важливим плюсом є те, що довжину сходів можна регулювати відносно висоти приміщення. Тож стандартна висота драбини коливається в діапазоні 250-280 см. Також можна додатково додати чи зняти сходинки.

 

Всі сходи оснащені термоізоляційною кришкою білого кольору. Для цих моделей сходів коефіцієнт опору проникнення тепла дорівнює R=0,91 m²C/Bт. А це означає, що вони будуть надійно захищати житлове приміщення від проникнення холоду з неопалюваного горища.

 
Джерело: FAKRO
Інформацію опубліковано на правах реклами

Похожие статьи:
20.10.2019
1426
Мы поговорили с экспертом, инженером по сервису компании FAKRO, Игорем Иванейко и выяснили все тонко...
Энергосбережение и экостроительство
Новые технологии и материалы в Украине