Квартира на Подолі з мансардним поверхом та даховими вікнами FAKRO – дивимось реалізацію

В Україні з’являється щоразу більше цікавих дизайн-проєктів квартир. У нових житлових комплексах передбачено багато розумних рішень, пропонуємо подивитись реалізацію одного із таких проєктів
1765 21.09.2020 в 07:49


У новому київському житловому кварталі вже активно заселяються нові мешканці. Якраз завершуються останні роботи з облаштування інтер’єру квартир. Беззаперечно, для дизайнерів одними із найцікавіших для реалізації стали дворівневі помешкання на двох найвищих поверхах.

Тут застосували доволі нечасте рішення для таких багатоповерхових споруд. Дах у ЖК «Львівський Квартал» має похилу конструкцію. Повна версія матеріалу на сайті FAKRO.


Для природнього освітлення обрали дерев’яні дахові вікна FAKRO. Ця польська компанія працює в Україні ще з 1998 року. До речі, використані у цьому проєкті обертальні вікна FTS-V U2 виготовлені на львівському заводі компанії. 


Чотири дахові вікна FAKRO освітлюють зону їдальні та кухні. У такому приміщенні важливою є правильна циркуляція свіжого повітря. Дахові вікна FAKRO мають вентиляційну щілину, котра працює навіть при зачиненому вікні. А ще тут є дві позиції для мікропровітрювання – спеціальне місце фіксації ручки при відчиненому вікні. 


Дахове вікно встановили у стелі спальні. Така кількість природного світла дозволила пофарбувати її у екстравагантний темний графітовий колір. Власниця квартири відома у Києві візажистка. Для неї робочий кабінет – це професійний beauty room. У такому місці ще чотири дахові вікна FAKRO стали джерелом такого важливого для її праці денного світла. Джерело: FAKRO
Інформація опублікована на правах реклами

Похожие статьи:
21.08.2020
1166
Узнайте больше о разновидностях дверей и том, где их можно выбрать...
03.02.2021
1884
Кілька реалізованих проєктів, де у будинках з другим світлом використали дахові вікна та вікна для п...
18.01.2021
1362
Поради та рекомендації стосовно оптимальної кількісті мансардних вікон для піддашшя...
Энергосбережение и экостроительство