Будуємо власний будинок: як не помилитись, обираючи проектувальників?

Як не помилитись із вибором архітектурного бюро і чому професіоналізм - це важливо
3705 05.05.2020 в 09:59


Карантин – чудова нагода зайнятись будівництвом: профільні магазини -працюють, а весняна погода – цілком сприяє початку будівельних робіт.

Майже кожен власник земельної ділянки після купівлі опиняється перед важким вибором – який вигляд матиме майбутня оселя.

Звісно, в уяві щасливого власника земельної ділянки вже все намальовано – ідеальний будинок, інтер’єр – еталон комфорту і затишку, а зовнішній вигляд – заздрість для усіх сусідів. Але як тепер це реалізувати?

Найкраще для цього – звернутись в архітектурне бюро. Але компанію, яка проектуватиме ваш будинок, треба обирати вдумливо. На ринку пропозицій дуже багато: деякі компанії займаються тільки розробкою архітектурних проектів, а інші готові запропонувати повний спектр послуг – від створення проекту будівлі до розробки дизайну інтер'єру.

Однією з компаній, що пропонує повний спектр послуг з проектування будинку є архітектурне бюро «ONE Project». Про нього поговоримо детальніше.

В архітектурному бюро «ONE Project» переконані, що вибір будинку - це не лише про вибір місця проживання. Приватний будинок -  це індивідуальна філософія. Це незалежність і свобода. І до вибору, яким буде домівка, варто підійти виважено.

Архітектурне бюро має бездоганну репутацію і ніколи не робить поспішних обіцянок. Підхід у роботі, який використовують професіонали бюро «ONE Project», дозволяє клієнту не лише уникнути головного болю, а й насолодитись комфортним процесом вибору проекту та дизайну майбутньої оселі, а також отримати досконалий результат.

Приміром, ось так виглядає одна з робіт архітектурного бюро «ONE Project».Це – проект компактного двоповерхового затишного будинку дачного типу з терасою, який розроблений архітектурним бюро «ONE Project». Площа будинку - 65,1 квадратних метри. Висота першого поверху - 2,8 м, другого - до 3,1 м.

Пропонований проект є досить простим в реалізації, а будівництво не забере багато часу. Орієнтовно, такий будиночок можна звести за 3 місяці!

Хоча стіни будинку зведені з газобетону, спеціальне оздоблення – з дерев’яних виробів світлого і темного кольорів - створює враження, що будинок насправді дерев’яний. Таке оздоблення чудово доповнює камінь для обробки цоколя та димоходу і червона черепиця.

«Дерев'яний» будиночок такого типу відмінно впишеться як в лісисту місцевість, так і в котеджні комплекси.Одразу зауважимо: можливості архітектурного бюро «ONE Project» з проектування індивідуальних будинків – значно ширші, і не обмежені лише тими проектами, які опубліковані на сайті бюро www.project.one.

Кожному клієнту спеціалісти бюро готові створити унікальний проект будинку!Джерело: архітектурне бюро «ONE Project»
Інформація опублікована на правах реклами 

 

 

Похожие статьи:
20.01.2020
1458
Узнайте больше о особенностях обновлённых строительных норм...
19.03.2021
1461
Видовые квартиры в ЖК Парковые Озера 2 - особый вид недвижимости, где вид из окна явл...
20.08.2020
898
Популярный ЖК Грин Сайд в Ирпене введен в эксплуатацию. Узнайте о главных преимуществ...
Энергосбережение и экостроительство