Особливості автогрейдера Cat 24

Переваги та відмінності автогрейдера Cat 24
1649 16.01.2020 в 08:27


Розроблений на основі відомих моделей лінійки М автогрейдер Cat 24 демонструє високий рівень продуктивності при будівництві та обслуговуванні технологічних доріг для полегшення роботи кар'єрних самоскидів у гірничодобувній сфері. Автогрейдер має ширину відвалу 7,3 м, що дає можливість створення технологічних доріг для габаритних і середніх кар'єрних самоскидів з вантажністю понад 180 тонн. Надійна модульна система дозволяє легко й оперативно знімати деталі та встановлювати їх. Система Cat Grade з функцією регулювання поперечного нахилу збільшує продуктивність оператора і забезпечує високий рівень якості технологічних доріг, що в майбутньому дозволяє скоротити ранній знос шин та зменшити опір коченню.

Від Cat 24 М машину відрізняє оптимальний розподіл маси та більш низькі показники обертів, що забезпечують максимальний крутний момент. Дані властивості підвищують тягове зусилля і підтримують регулярну швидкість ходу, особливо при пересуванні величезної кількості матеріалу відвалом, функціонуванні на схилі та повороті з навантаженням. Вага моделі більше моделі Cat 24 М на 11%, завдяки чому досягається більший вертикальний тиск і тягове зусилля для ще більш продуктивного обслуговування. Завдяки опції підтримки постійного тягового зусилля вдається контролювати потужність двигуна, компенсувати втрати вентиляційної охолоджувальної системи і зберігати необхідну ефективність у будь-яких ситуаціях.
Ще більш зручне технічне обслуговування і зменшені експлуатаційні витрати

Двигун Caterpillar C27 з системою ACERT відрізняється високим рівнем надійності. Його експлуатаційний період був збільшений в кілька разів. 6-ступінчаста коробка передач і модернізовані конічні зубчасті колеса, а також кінцеві передачі задньої вісі підвищують експлуатаційний період і дозволяють мінімізувати витрати. Механізм Cat 24 модульний, що виключає простої, обумовлені установкою і зняттям головних деталей. Були подвоєні інтервали технічного обслуговування фільтрів і продовжений експлуатаційний період рідин коробки і задньої вісі. Це дозволило досягти істотного скорочення ресурсів. Прокладка шлангів і щитки передньої вісі захищені елементами рульового керування. Система виявлення прослизання фрикційних передач забезпечує захист коробки передач за допомогою блокування при реєстрації.

Для легкого обслуговування, мінімізації простоїв і витрат передбачений стандартний центр зливу і наповнення систем рідинами. Він знаходиться на рівні ґрунту. Фільтри вигідно класифіковані в одному місці, що значно полегшує доступ до них.


Підвищення безпеки

На моделі Cat 24 є 15 стратегічно розміщених точок пристібання, за які технічні фахівці можуть зачепити гачки індивідуального страхувального обладнання на час робіт з обслуговування. У атрибутику для робіт на висоті також включені надійні пристосування і перила, що збільшують безпеку обслуговування двигуна.

Автогрейдер взаємодіє з системою пожежогасіння. Для установки підходить безліч видів систем. Передбачена можливість монтажу на замовлення у виробника при складанні.

Завдяки камерам переднього, бокового та заднього виду огляд вдається збільшити в рази. Місце оператора має традиційні індикатори ременя безпеки, що подають сигнали при відстебнутому положенні.

Моторний відсік висвітлюється двома світлодіодними лампами, за рахунок чого обслуговування стає ще легше.

Читайте також: Міні-навантажувач CAT серії В3. Все про зручність оператора


Джерело: zeppelin.ua

Інформацію опубліковано на правах реклами

Похожие статьи:
16.01.2020
1891
Читайте більше про зручність кабіни оператора міні-навантажувача з бортовим поворотом...
26.01.2021
355
Перелік першочергових факторів, на які слід звернути увагу при підборі ковша...
22.12.2020
618
Переваги і особливості бульдозеру Cat D6 GC...
Энергосбережение и экостроительство