Традиційні POLIMIN FESTs

POLIMIN FEST – це майданчик для обговорення провідних будівельних технологій та тенденцій у будівництві. Це чудова можливість для обміну досвідом та професійних дискусій

2713 30.12.2019 в 10:10


Напередодні новорічних свят ми вирішили пригадати одні з найяскравіших моментів з життя будівельної спільноти.

 

Ось, наприклад, POLIMIN FEST – це майданчик для обговорення провідних будівельних технологій та тенденцій у будівництві. Це чудова можливість для обміну досвідом та професійних дискусій.

 

Під час POLIMIN FESTs проходять презентації нових продуктів ТМ POLIMIN для фахівців будівельної галузі. До того ж, співробітники компанії ФОМАЛЬГАУТ-ПОЛІМІН розповідають про властивості будматеріалів, досягнення FOMALGAUT GROUP, показові об’єкти та експорт товарів у Європу.

Після презентації продукції проходять майстер-класи щодо особливостей роботи з різними будматеріалами (демонстрація переваг сухих будівельних сумішей та лакофарбових матеріалів ТМ POLIMIN).А ще POLIMIN FESTs – це подарунки, розваги і гарний настрій.

Більш детальні фотозвіти з Кривого Рогу, Харкова, Вінниці, Дніпра, Тернополя, Сум, Коблева, Львова, Одеси, Бердянська, Мелітополя і Слов'янська можна знайти на:
facebook.com/fomalgaut.polimin

Информация предоставлена на правах рекламы

Похожие статьи:
27.11.2019
2494
Акрилова декоративно-мозаїчна штукатурка POLIMIN MOSAIC DECOR (зерно 1,0-1,6 мм) для захисту та деко...
19.01.2021
2119
Анализ технических характеристик и конструкционных особенностей — алгоритм выбора робота-пылес...
14.01.2021
27789
Устройства, которые позволяют в несколько раз сократить временные затраты на клининговые процедуры и...
Энергосбережение и экостроительство