ФОМАЛЬГАУТ-ПОЛIМIН: Контроль якості та новий спосіб взаємодії зі споживачами

У компаніях FOMALGAUT GROUP впроваджений 3-рівневий контроль якості продукції. При цьому компанії групи орієнтовані на кінцевих споживачів. І щоб відстежити їхні потреби, надати консультації чи запропонувати найкращі рішення, використовуються всі можливі канали комунікації
2190 23.12.2019 в 00:38Команда POLIMIN створила спеціальний аккаунт у Telegram

У компаніях FOMALGAUT GROUP впроваджений 3-рівневий контроль якості продукції. При цьому компанії групи орієнтовані на кінцевих споживачів. І щоб відстежити їхні потреби, надати консультації чи запропонувати найкращі рішення, використовуються всі можливі канали комунікації.

Допомагаючи втілити будівельні потреби, компанії групи пропонують індивідуальний підхід до кожного клієнта щодо технічного супроводу. Так, у рамках всебічного контролю якості продукції компанія ФОМАЛЬГАУТ-ПОЛIМIН для партнерів і споживачів запровадила технічну підтримку 24/7. Це не тільки консультації фахівців, технічна бібліотека drive.polimin.ua і майстер-класи (практикуми), які демонструють особливості використання продукції POLIMIN, це ще й всеукраїнська гаряча лінія підтримки – 0800407747. 


Крім того, для зручності споживачів команда POLIMIN створила спеціальний аккаунт у Telegram (Tech.Polimin = @TechPoliminBot) – 1-й робот-співробітник технічного відділу. 

Роботизований співробітник POLIMIN миттєво надає відповіді на запитання. Робот-консультант також розрахує витрати матеріалів для виконання фасадних та ремонтних робіт. Крім того, він надсилає технічну документацію та інші корисні поради щодо будматеріалів ТМ POLIMIN і ТМ ECOSHTUK. Відтепер всі надіслані файли від нового консультанта будуть зберігатися у чаті, тому є можливість переглядати їх у зручний час.  

Звертайтеся до служби технічної підтримки POLIMIN прямо з месенджера Telegram: https://t.me/TechPoliminBot. Робот-консультант технічної підтримки POLIMIN багато знає, вміє та постійно навчається! Він стане для вас і особистим асистентом, і персоною, на яку завжди можна покластися. 

Тому ми впевнені, що:

  • Новий спосіб взаємодії зі споживачами підвищить швидкість і якість комунікацій з технічними фахівцями з FOMALGAUT GROUP.
  • Робот-консультант точно зможе вам допомогти у подальшій роботі з будівельними матеріалами POLIMIN! 

Майбутнє за нами!

Читати інші новини компанії ФОМАЛЬГАУТ-ПОЛIМIН:  facebook.com/fomalgaut.polimin


Джерело: ФОМАЛЬГАУТ-ПОЛIМIН
Інформація розміщена на правах рекламиПохожие статьи:
16.12.2019
2030
Откатная конструкция ворот постепенно заменяет и вытеснят более привычный тип – распашные...
29.07.2020
1023
Шорт-лист инструментов первой необходимости для строительства дома...
05.02.2020
2261
Декілька порад, як змінити інтер'єр помешкання...
Энергосбережение и экостроительство