Ідеальне рішення для оздоблення

Акрилова декоративно-мозаїчна штукатурка POLIMIN MOSAIC DECOR (зерно 1,0-1,6 мм) для захисту та декорування міцних, підготовлених поверхонь, систем утеплення, оздоблення фасадів житлових, торгових, промислових та інших будівель
2118 27.11.2019 в 07:00Акрилова декоративно-мозаїчна штукатурка POLIMIN MOSAIC DECOR (зерно 1,0-1,6 мм) для захисту та декорування міцних, підготовлених поверхонь, систем утеплення, оздоблення фасадів житлових, торгових, промислових та інших будівель. Також POLIMIN MOSAIC DECOR можна застосовувати для створення декоративного покриття всередині приміщень.

Основні властивості POLIMIN MOSAIC DECOR:

  1. легко наноситься, фактура формується просто;
  2. забезпечує захист систем скріпленої теплоізоляції;
  3. володіє гідрозахисними властивостями.

ПЕРЕВАГИ ДЕКОРАТИВНО-МОЗАЇЧНОЇ ШТУКАТУРКИ POLIMIN MOSAIC DECOR:

  1. Стійка до стирання.
  2. Атмосферостійка.
  3. Паропроникна.
  4. На водній основі.
  5. Має різну гамму кольорів.

НАДАННЯ ФАКТУРИ: декоративну штукатурку POLIMIN MOSAIC DECOR рівномірно наносять на основу сталевою теркою під кутом 50° до поверхні. Після нанесення штукатурку загладжують в одному напрямку до отримання рівної, гладкої поверхні.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ: матеріал необхідно наносити методом «мокре на мокре», не допускаючи висихання затертих ділянок. В іншому випадку місця з’єднань будуть помітні. Технологічні перерви в роботі слід планувати заздалегідь (наприклад: у кутах будівель або вигинах, під водостічними трубами, на стику кольору). У разі перерви в роботі треба приклеїти липку стрічку по лінії закінчення робіт, нанести штукатурку, надати їй фактуру, а потім видалити її із залишками штукатурки. Для продовження робіт край раніше нанесеної штукатурки заклеїти стрічкою, яку слід видалити після нанесення нової ділянки.

Штукатурка POLIMIN MOSAIC DECOR доставляється у готовому до застосування вигляді (пластикові відра по 25кг, але після відкриття потрібно перемішати штукатурну масу до отримання однорідної консистенції).

ВИТРАТИ: приблизно 2,5-2,7 кг штукатурки на 1 кв.м.

ЧАС ВИСИХАННЯ: залежить від основи, температури та відносної вологості повітря і складає приблизно 12-48 годин. 

Більш детальна інформація щодо матеріалу для оздоблення: http://drive.polimin.ua/files/TDS/TDS-MD-RU.pdfЦІКАВИЙ ФАКТ ПРО POLIMIN MOSAIC DECOR

Геометричний малюнок складної структури або матриця на фірмовій упаковці - це мандала. Буквальна розшифровка слова «мандала» – коло. Але малюнок у графічному виконанні на POLIMIN MOSAIC DECOR можна описати як квадрат, вписаний у коло і декорований різними фігурами, орнаментами, завитками та візерунками. Іноді такі схематичні малюнки нагадують форму квітки лотоса і символізують Всесвіт. Звичайно ж, стародавні цивілізації у подібні малюнки намагалися зашифровували глибокий сенс. Вважалося, що священний оберіг програмує на успіх і везіння у всіх починаннях. Особливо заворожує у мандалах те, що кожен малюнок і його орнаменти розташовані симетрично! При цьому всі мандали індивідуальні і неповторні, як і дивовижний світ декору з різною кольоровою гамою POLIMIN MOSAIC DECOR.

Щоб правильно розрахувати необхідну кількість матеріалів POLIMIN, звертайтеся до робота-консультанта технічного відділу POLIMIN прямо з месенджера Telegram

Похожие статьи:
28.10.2019
2952
Система утеплення POLIMIN THERMO FACADE призначена для забезпечення нормативних значень теплотехнічн...
19.01.2021
488
Анализ технических характеристик и конструкционных особенностей — алгоритм выбора робота-пылес...
14.01.2021
930
Устройства, которые позволяют в несколько раз сократить временные затраты на клининговые процедуры и...
Энергосбережение и экостроительство