Нові потужності Caterpillar сприяють все глибшій співпраці та інноваціям

Команда центру в Тусоні входить до складу більшої групи Caterpillar Global Mining, яка розробляє та продає гірниче обладнання та надає підтримку на місцях для наземних та підземних гірничих робіт разом із дилерами Cat по всьому світу
828 05.09.2019 в 10:51

Гірничий центр в Тусоні


У квітні 2019 року в Тусоні (штат Арізона, США) відкрився Гірничий центр Caterpillar - Tucson Mining Center (TMC). Він об'єднав декілька різних підрозділів, які підтримують відкриті кар’єри по всьому світу, завдяки чому співпраця та інновації дозволять компанії краще підтримувати галузь як сьогодні, так і в майбутньому.Дім для дивізіону відкритих гірничих робіт та технологій – це центр площею 14 000 квадратних метрів , який об'єднує команду керівників, інженерів, спеціалістів з продажу та спеціалістів з гірничої справи, відповідальних за розробку та продаж гірських самоскидів Cat®, електричних канатних екскаваторів, гідравлічних кар’єрних екскаваторів та драглайнів, а також системи диспетчеризації та автоматизації робіт Cat MineStar™, що була розроблена спеціально для використання в гірничій промисловості.

Команда центру в Тусоні входить до складу більшої групи Caterpillar Global Mining, яка розробляє та продає гірниче обладнання та надає підтримку на місцях для наземних та підземних гірничих робіт разом із дилерами Cat по всьому світу.

Сам гірничий центр зможе вмістити понад 600 співробітників і включає в себе багато залів для нарад, обговорень та лабораторій з розробки продуктів, орієнтованих на командну роботу, що сприяє співпраці та впровадженню новітніх технологій.Центр віртуальної співпраці має тристороннє середовище візуалізації (підлога та дві стіни), що дозволяє командам візуалізувати конструкції та поєднувати їх. Можливість повністю занурюватися в 3D дизайн виводить співпрацю на світовий рівень.

Творчий простір оснащений інструментами, обладнанням та найбільшим 3D-принтером та матеріалами компанії Caterpillar. Цей простір відкритий для всіх співробітників для вивчення ідей, побудови дизайнерських концепцій, навчання та нових спроб. Концепція дизайну може бути переглянута інженерами, командами з монтажу та постачання, постачальниками і навіть замовниками. Учасники зможуть побачити, торкнутися та зібрати деталі, щоб переконатися, що вони співпадуть у подальшому - на виробництві чи в польових умовах.

Тепер, коли новий комплекс завершено, Caterpillar продовжить зосереджуватись на створенні сильної команди спеціалістів, що буде відповідальною за наступні покоління продуктів та технологій."Одна з найвизначніших інвестицій, яку ми робимо, - це люди", - каже Деніс Джонсон, президент групи промислових ресурсів. "Наш розширений кампус в Тусоні допоможе залучити найкращих і найяскравіших, створить середовище, де вони зможуть виконувати свою роботу найкраще".

Джерело: zeppelin.ua
Інформацію розміщено на правах реклами

Похожие статьи:
09.09.2019
947
Які переваги має двигун Cat C15 ACERT...
29.01.2020
1037
Особливості і переваги модульної системи редуктора CST...
Энергосбережение и экостроительство
Новые технологии и материалы в Украине