Учні професійних навчальних закладів вправлялися у креативно-дизайнерському опорядженні інтер'єру

827 2018-07-03 11:49:00Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури


Т
ворчі й технологічні уміння та навички у ремонтно-оздоблювальних роботах вихованці навчальних установ системи професійної освіти України, в яких функціонують навчально-практичні центри Групи компаній «Śnieżka», показували під час конкурсу професійної майстерності «Креативний інтер’єр, створений за допомогою виробів компанії «Cнєжка-Україна».  

Інтерактивний захід такого формату проводився для виявлення в учнів рівня освоєння необхідних знань і практики щодо технології використання сучасних лакофарбових матеріалів. Водночас  оцінювалася майстерність учасників щодо створення креативного декорування інтер'єру. Конкурс тривав з 1 березня по 26 червня 2018 року. Команди-учасники змагалися за три призові місця.

У заході взяли участь 8 учнівських команд, які представляли Ставропігійське вище професійне училище м. Львова, Центр професійно-технічної освіти м. Житомира, Броварський професійний ліцей, ВПУ № 7 м. Вінниці, ВПУ № 7 м. Калуша, Ужгородський центр професійно-технічної освіти м. Ужгород, Луцьке вище професійне училище  будівництва та архітектури, Тернопільське вище професійне училище №4 ім. Михайла Паращука. Учасники змагань – учні, що навчаються за професіями «Маляр» та «Опоряджувальник». Кожна команда виконувала конкурсне завдання під керівництвом викладача і майстра виробничого навчання освітньої установи. Для того, щоб конкурсанти успішно й творчо утілювали завдання з оздоблення інтер'єру, організатор заходу – компанія «Снєжка-Україна» забезпечила усі команди потрібними лакофарбовими матеріалами (ґрунтовками, шпаклівками, водоемульсійними фарбами, барвниками й акриловим лаком).   

Центр професійно-технічної освіти м. Житомира                                          Тернопільське вище професійне училище №4 ім. Михайла Паращука


Згідно із умовами конкурсу, учні, реалізуючи креативне опорядження інтер'єру, виконували завдання, що включали підготовчі роботи, перевірку міцності основи, розшивку тріщин, ґрунтування поверхні, шпаклювання тріщин і загалом поверхні, а також створення декоративного ефекту з допомогою шпаклівки чи фарбування й ін. Під час реалізації конкурсних завдань учні мали не лише демонструвати свою майстерність, але і дотримуватися  технологій застосування виробів для кожного виду робіт та правил з охорони праці.

Підсумування результатів конкурсних завдань проходило двома етапами. Після завершення опорядження інтер'єру вміння кожної команди оцінював оргкомітет, до складу якого входили представники компанії «Снєжка-Україна». У процесі виставляння балів, журі враховувало правильність виконання усіх видів ремонтно-оздоблювальних робіт. За майстерно виконану роботу команда у першому етапі змогла отримати максимально 90 балів.

У другому турі підписники офіційної сторінки компанії «Снєжка-Україна» у  Facebook оцінювали результати креативного опорядження інтер'єру. Зокрема, на профілі підприємства були опубліковані підсумкові фотографії оздоблених інтер'єрів 8 команд. Тож шанувальники спільноти «Снєжка-Україна» у Facebook мали змогу лайкати за найкращі, на їхню думку, креативні рішення. За підсумками онлайн-голосування у період з 15 по 22 червня 2018 року були визначені креативні роботи трьох найкращих учасників конкурсу. Команди у другому турі змагань мали змогу отримати максимально 90 балів.

Підбивши підсумки двох етапів оцінювання, перемогу здобули три команди:

Перше місце здобуло Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури, яке було нагороджене подарунковим сертифікатом у 5000 (п'ять тисяч) грн. на лакофарбові матеріали підприємства «Снєжка-Україна» для навчального закладу.Друге місце зайняв Центр професійно-технічної освіти м. Житомира, отримавши подарунковий сертифікат від компанії «Снєжка-Україна» у 3000 (три тисячі) грн. на  лакофарбову продукцію для навчального закладу.


Третє місце у Тернопільського вищого професійного училища №4 ім. Михайла Паращука. Заклад виборов подарунковий сертифікат на лакофарбову продукцію для навчальної установи вартістю 2000 грн.


  

Зазначимо, що кожен учасник команди-переможця був нагороджений подарунками від компанії «Снєжка-Україна».

Конкурс «Креативний інтер’єр, створений за допомогою виробів Групи компаній «Śnieżkа», був організований у межах державно-приватного партнерства між компанією «Снєжка-Україна» та професійно-технічними навчальними закладами України та за підтримки Міністерства освіти і науки України, з яким підприємство підписало 2016 року Меморандум про співпрацю.

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua  

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine  

Інформацію розміщено на правах реклами

Интересные новости:
27.06.2018
678
Мастер-класс по кладкам кирпича и крупноформатных керамических блоков провели 16 июня...
26.06.2018
610
5 июня в Международном выставочном центре во время проведения выставки-презентации промышленной прод...
26.06.2018
745
24 июня компании СБК исполнился 21 год...
14.09.2018
528
Президент Будівельної палати України, Герой України П.С.Шилюк розглянув важливі питання діяльності П...
12.09.2018
556
Тисячна одиниця техніки Cat® знайшла свого власника...