Учні професійних навчальних закладів вправлялися у креативно-дизайнерському опорядженні інтер'єру

973 2018-07-03 11:49:00Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури


Т
ворчі й технологічні уміння та навички у ремонтно-оздоблювальних роботах вихованці навчальних установ системи професійної освіти України, в яких функціонують навчально-практичні центри Групи компаній «Śnieżka», показували під час конкурсу професійної майстерності «Креативний інтер’єр, створений за допомогою виробів компанії «Cнєжка-Україна».  

Інтерактивний захід такого формату проводився для виявлення в учнів рівня освоєння необхідних знань і практики щодо технології використання сучасних лакофарбових матеріалів. Водночас  оцінювалася майстерність учасників щодо створення креативного декорування інтер'єру. Конкурс тривав з 1 березня по 26 червня 2018 року. Команди-учасники змагалися за три призові місця.

У заході взяли участь 8 учнівських команд, які представляли Ставропігійське вище професійне училище м. Львова, Центр професійно-технічної освіти м. Житомира, Броварський професійний ліцей, ВПУ № 7 м. Вінниці, ВПУ № 7 м. Калуша, Ужгородський центр професійно-технічної освіти м. Ужгород, Луцьке вище професійне училище  будівництва та архітектури, Тернопільське вище професійне училище №4 ім. Михайла Паращука. Учасники змагань – учні, що навчаються за професіями «Маляр» та «Опоряджувальник». Кожна команда виконувала конкурсне завдання під керівництвом викладача і майстра виробничого навчання освітньої установи. Для того, щоб конкурсанти успішно й творчо утілювали завдання з оздоблення інтер'єру, організатор заходу – компанія «Снєжка-Україна» забезпечила усі команди потрібними лакофарбовими матеріалами (ґрунтовками, шпаклівками, водоемульсійними фарбами, барвниками й акриловим лаком).   

Центр професійно-технічної освіти м. Житомира                                          Тернопільське вище професійне училище №4 ім. Михайла Паращука


Згідно із умовами конкурсу, учні, реалізуючи креативне опорядження інтер'єру, виконували завдання, що включали підготовчі роботи, перевірку міцності основи, розшивку тріщин, ґрунтування поверхні, шпаклювання тріщин і загалом поверхні, а також створення декоративного ефекту з допомогою шпаклівки чи фарбування й ін. Під час реалізації конкурсних завдань учні мали не лише демонструвати свою майстерність, але і дотримуватися  технологій застосування виробів для кожного виду робіт та правил з охорони праці.

Підсумування результатів конкурсних завдань проходило двома етапами. Після завершення опорядження інтер'єру вміння кожної команди оцінював оргкомітет, до складу якого входили представники компанії «Снєжка-Україна». У процесі виставляння балів, журі враховувало правильність виконання усіх видів ремонтно-оздоблювальних робіт. За майстерно виконану роботу команда у першому етапі змогла отримати максимально 90 балів.

У другому турі підписники офіційної сторінки компанії «Снєжка-Україна» у  Facebook оцінювали результати креативного опорядження інтер'єру. Зокрема, на профілі підприємства були опубліковані підсумкові фотографії оздоблених інтер'єрів 8 команд. Тож шанувальники спільноти «Снєжка-Україна» у Facebook мали змогу лайкати за найкращі, на їхню думку, креативні рішення. За підсумками онлайн-голосування у період з 15 по 22 червня 2018 року були визначені креативні роботи трьох найкращих учасників конкурсу. Команди у другому турі змагань мали змогу отримати максимально 90 балів.

Підбивши підсумки двох етапів оцінювання, перемогу здобули три команди:

Перше місце здобуло Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури, яке було нагороджене подарунковим сертифікатом у 5000 (п'ять тисяч) грн. на лакофарбові матеріали підприємства «Снєжка-Україна» для навчального закладу.Друге місце зайняв Центр професійно-технічної освіти м. Житомира, отримавши подарунковий сертифікат від компанії «Снєжка-Україна» у 3000 (три тисячі) грн. на  лакофарбову продукцію для навчального закладу.


Третє місце у Тернопільського вищого професійного училища №4 ім. Михайла Паращука. Заклад виборов подарунковий сертифікат на лакофарбову продукцію для навчальної установи вартістю 2000 грн.


  

Зазначимо, що кожен учасник команди-переможця був нагороджений подарунками від компанії «Снєжка-Україна».

Конкурс «Креативний інтер’єр, створений за допомогою виробів Групи компаній «Śnieżkа», був організований у межах державно-приватного партнерства між компанією «Снєжка-Україна» та професійно-технічними навчальними закладами України та за підтримки Міністерства освіти і науки України, з яким підприємство підписало 2016 року Меморандум про співпрацю.

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua  

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine  

Інформацію розміщено на правах реклами

Интересные новости:
27.06.2018
820
Мастер-класс по кладкам кирпича и крупноформатных керамических блоков провели 16 июня...
26.06.2018
710
5 июня в Международном выставочном центре во время проведения выставки-презентации промышленной прод...
26.06.2018
874
24 июня компании СБК исполнился 21 год...
18.02.2019
536
Угоду про капітальні інвестиції АТ «ФФІЛ «Śnieżka» з угорською компанією «Po...
13.02.2019
410
Caterpillar запускає перший у своїй галузі мобільний додаток, розроблений для того, щоб клієнти, які...
13.02.2019
523
Scania представить на Bauma модельний ряд вантажних автомобілів для будівельної галузі, здатних впор...