Президент Будівельної палати України привітав журналістів із професійним святом

В день, коли в Україні традиційно відзначається День журналіста, відбулася зустріч керівництва Будівельної палати України з представниками ЗМІ, які спеціалізуються на висвітленні будівельної тематики

841 12.06.2018 в 08:18(зліва направо) Петро Шилюк, президент Будівельної палати України, Анатолій Дронь, віце-президент - виконавчий директор Будівельної палати України, Катерина Нікітіна, засновник Build Portal, президент Best Media Group

Build Portal отримав нагороду за вагомий внесок у висвітлення будівельної тематики та високий професіоналізм
6 червня, в день, коли в Україні традиційно відзначається День журналіста, відбулася зустріч керівництва Будівельної палати України з представниками ЗМІ, які спеціалізуються на висвітленні будівельної тематики.

Серед присутніх ветерани журналістського цеху - засновник Київського прес-клубу, заслужений журналіст України Ю.М. Пересунько, шеф-редактор видання «Будівельний журнал» Н. В. Онищенко, редактор всеукраїнського науково-технічного і виробничого журнал «БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ І ВИРОБИ, завідуюча інформаційно-аналітичного відділу Українського науково-дослідного і проектно-конструкторського інституту будівельних матеріалів та виробів О.А. Сучкова, редактор соціальних мереж Л.А. Грушевий, тележурналісти О.О. Онищенко, В.І. Сербін та інші відомі в галузі журналісти.

Віддаючи належне професійній майстерності, громадянській позиції та об'єктивності висвітлення діяльності Будівельної палати України і розвитку будівельної галузі України Президент Будівельної палати України, Герой України Петро Степанович Шилюк підкреслив особливе значення роботи журналістів у сучасних умовах.

П.С. Шилюк  розповів журналістам про проблеми галузі і діяльність БПУ щодо їх подолання. І тут надзвичайно корисною є журналістська інформаційна підтримка.

"Партнерські стосунки, що складаються між Будівельною палатою та профільними засобами масової інформації, дозволяють своєчасно доводити до громадськості інформацію про діяльність нашого професійного об'єднання, структур, що входять до його складу, знайомити з досягненнями будівельників, новітніми матеріалами та технологіями. Хай ваші публікації і надалі допомагають у вирішенні життєво важливих проблем, доходять до сердець людей, а журналістська праця постійно служить добру, утвердженню справедливості, миру і злагоди в суспільстві", - зазначив Петро Степанович, звертаючись до запрошених.

Президент Будівельної палати України привітав представників ЗМІ з професійним святом - Днем журналіста України і побажав усім присутнім здоров'я і натхнення на нові добрі справи. За вагомий внесок у висвітлення будівельної тематики та високий професіоналізм П.С. Шилюк вручив журналістам нагороди.Представників ЗМІ привітали також Перший Віце-президент Будівельної палати України С. Т. Сташевський та Віце-президент - Виконавчий директор Будівельної палати України А.А. Дронь, працівники Секретаріату БПУ.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України

Интересные новости:
18.06.2018
1141
29 мая в Киеве состоялась пятнадцатая ежегодная церемония награждения «Фаворитов Успеха&r...
07.06.2018
1180
В житті групи компаній Dyckerhoff в Україні в травні цього року відбулась значна подія – випов...
06.06.2018
880
Для кращих учнів училищ професійної освіти, які оволоділи фаховою майстерністю з професії «Мал...
23.05.2011
302
Процес монтування бетонних стовпців від компанії "Золотой Мандарин"...
17.05.2019
573
«Снєжка-Україна» за підтримки і сприяння Департаментів професійної освіти й Директорату ...