Королівська гвардія, англійський чай і багато веселощів: «Нова Англія» відсвяткувала День народження

Подією вечора став розіграш автомобіля Toyota C-HR HYBRYD серед тих, хто придбав квартиру в ЖК «Нова Англія»
7613 12.06.2018 в 07:41
 День народження ЖК «Нова Англія»Ранок 24 травня в «Новій Англії» розпочався не з вівсянки, а з підготовки до Дня народження.

 

Приїхали привітати «Нову Англію» зі святом актор Дмитро Ступка, Олег Лапоногов – лідер групи «Табула Раса», зірка шоу «Холостяк» – Аннеті Жернова, співак та композитор Laud.

 

Ведуча свята – неперевершена Леся Нікітюк.
Подією вечора став розіграш автомобіля Toyota C-HR HYBRYD серед тих, хто придбав квартиру в ЖК «Нова Англія».  А головною новиною вечора стало анонсування швидкого старту будівництва в «Новій Англії» дитячого садка і молодшої школи – «Європейський колегіум».
Гостей на Дні народженні було понад 800 осіб, більшість з них – це резиденти «Нової Англії», які зібралися разом, однією великою родиною відсвяткувати таку подію.
 «Офіційний день народження «Нової Англії» – 19 травня. Саме 19 травня відбулося весілля принца Гаррі та Меган Маркл, саме так зірки зійшлися не випадково, адже стара добра Англія відчувається в кожному куточку, у кожному будинку «Нової Англії». І я впевнена, що нинішні резиденти обрали нас за унікальну архітектуру й за істинний англійський дух»
, – поділилася Руслана Грабко, директор з продажів та маркетингу девелопера Royal House.

 

Анна Щербань, PR-менеджер Royal HouseКатерина Нікітіна, засновник Build Portal, президент Best Media GroupГоловний будівельний портал України Build Portal привітав ЖК «Нова Англія» з дворіччям і вручив нагороду «Найкрасившому комплексу Києва».

 

Олексій Білоконь, комерційний директор «Royal House», Катерина Нікітіна, засновник Build Portal, президент Best Media Group На фоні красивих будинків «Нової Англії» було зроблено багато вишуканих і яскравих фотографій.
Катерина Нікітіна, засновник Build Portal, президент Best Media Group, Юлия Турко, PR-менеджер, ПБГ "Ковальська" Микита Грешнюк, менеджер з розвітку Ferrara Paint, Катерина Нікітіна, засновник Build Portal, президент Best Media Group
(зліва направо) Руслана Грабко, директор з продажів та маркетингу девелопера Royal House, Катерина Нікітіна, засновник Buikd Portal, президент Best Media Group, Наталія Гой, Royal HouseКияни приходили на свято цілими сім'ями 
Комплекс значно відрізняється від існуючих в Києві: архітектура в стилі англійської неокласики, білосніжні фронтони і балясини на балконах, акуратні зелені острівці самшиту – й не дивно, що більше 1500 сімей стали резидентами «Нової Англії».

Катерина Нікітіна, засновник Build Portal, президент Best Media Group
Наприкінці свята всі гості змогли поласувати смачним тортом, виготовленим спеціально на честь дворіччя ЖК «Нова Англія» 


Джерело: new-england. com.ua
Фото: Головний будівельний портал України Build Portal

Интересные новости:
08.06.2018
1254
31 мая в Fairmont Grand Hotel состоялась церемония награждения Shopping Centers Awards 2018...
25.05.2018
2518
В рамках Международного энергетического Форума «Ветер и Водород» впервые в стране обсужд...
07.05.2018
3837
Актуальность темы мероприятия обусловлена многократно возросшими темпами индустриального строительст...
19.09.2019
738
У Києві відбулась конференція з розвитку індустріального будівництва «Industrial 2.0/second ed...
17.09.2019
654
6 сентября отпраздновал свой 70-летний юбилей Александр Сергеевич Ротов – опытный и заслуженны...
19.09.2019
491
«Сила архитектуры. Путь к успешному проекту» – так звучала тема 8-ого Междуна...