В Умані фірмовий салон «Śnieżka» пропонує широкий спектр лакофарбових матеріалів

695 2018-03-19 09:15:00Розширено географію відкриття і функціонування фірмових салонів «Śnieżka» в Україні. Відтепер магазин лакофарбових виробів відомого польського бренду  запрацював в Умані на вул. на вулиці Праці, 74. Урочистості відкриття магазину з традиційними святковими атрибутами відбулися 15 березня 2018 року. 

У  фірмовому салоні «Śnieżka» представлений найширший асортимент якісних виробів для ремонтно-будівельних робіт. Відвідувачі можуть придбати потрібні матеріали ТМ Śnieżka, зокрема, водоемульсійні фарби, різні види емалей, ґрунтовки, шпаклівки ACRYL-PUTZ, продукцію для утеплення фасадів ТМ FOVEO TECH, а також засоби для захисту і декорування деревини ТМ VIDARON.

Сучасний дизайн та комфортне облаштування салону сприяє зручності і комфорту споживачів. Адже робота фірмових салонів «Śnieżka» спрямована насамперед на якісне задоволення потреб відвідувачів.

«Покупці, які приходять до фірмового салону повсякчас зможуть  придбати сучасні лакофарбові матеріали торгових марок Śnieżka, VIDARON, FOVEO TECH. Крім того, вони завжди отримають фахові консультації щодо вибору продукції і їх правильного застосування у процесі ремонтних робіт. Ми прагнемо, аби покупці були задоволені не лише нашими продуктами, але і високим сервісом обслуговування. Відвідувачі мають відчути, що їм приділяють тут належну увагу і про них тут дбають,» - говорить генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна Марек Павлусь. 

 

У магазині відвідувачі можуть скористуватися послугами тонувальної студії. Спеціалісти салону завжди допоможуть підібрати потрібні відтінки для оздоблення інтер'єру чи фасаду і забарвлять вироби у будь-який колір, вибраний з палітри. Зала салону забезпечена зразками кольорів, що виконані оригінальною фарбою. Ці палітри барв мають важливе значення для відвідувачів під час вибору кольорів та гармонійного поєднання різних відтінків. Адже наочно демонструють, як виглядатиме  кольорове покриття фарби на стіні. Водночас різноманітні інформаційно-довідкові матеріали допоможуть покупцям орієнтуватися у параметрах і основних характеристиках лакофарбових виробів.

Зазначимо, що фірмовий салон «Śnieżka» в Умані компанія «Снєжка-Україна» відкриває спільно із надійним бізнес-партнером ТзОВ  «Стандарт Будівельний» на засадах партнерства та співпраці.

  

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,                            

вул. Привокзальна, 1а                                

Тел.: +38 (03259) 60-161                             

e-mail: press.releases@sniezka.ua

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua  

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine


Джерело: компанія «Снєжка-Україна» 

Інформацію розміщено на правах реклами

Интересные новости:
16.03.2018
798
14 марта в одном из самых популярных и респектабельных ресторанов столицы «Альмондо» сос...
19.03.2018
686
Сучасні автобетонозмішувачі, автокрани, самоскиди та автомобілі всесвітньовідомих брендів Ford та МА...
07.03.2018
993
Команда Головного будівельного порталу України вітає прекрасну половину людства із 8 березня!...
16.04.2018
628
На Архітектурному факультеті КНУБА підвели підсумки конкурсу від Компанії Royal House на найкращий а...
05.04.2018
526
Команда Главного строительного портала Украины поздравляет Вячеслава Колесника, исполнительного дире...
05.04.2018
607
Читайте новый номер корпоративного журнала Penoboard...