АНОНС: Спеціалізований будівельний форум – «Smart Build Forum», 6 червня, Київ

1492 2018-02-09 08:54:00Шановні друзі будівельники та it-інноватори!

Запрошуємо Вас стати частиною  спеціалізованого будівельного форуму - «Smart Build Forum», який відбудеться 6 червня 2018 року за адресою: м. Київ, вул. Дорогожицька, 1, конференц-зал технопарку UNIT.City – UNIT.Core.

«Smart Build Forum» - спеціалізований міжнародний будівельний форум, який присвячений «smart», it-технологіям та інноваційним розробкам у будівництві та архітектурі, а також в облаштуванні  житла, проектуванні та ремонті будинків, промисловому будівництві.

Основна ідея форуму – створити інноваційний market-place для представників інвестиційних кіл та представників будівельних і девелоперських організацій, щоб обговорити спільні завдання і можливості, які сьогодні існують або з'являться найближчим часом, а також перспективи використання новітніх технологій українськими та іноземним компаніями.

«Smart Build Forum» - це не тільки універсальний маркетинговий майданчик, а й місце зустрічі будівельних інноваторів, де своїм досвідом роботи в Україні та за її кордоном поділяться компанії, які вже використовують високі технології.

На форумі Вас чекають:

  • Дебати лідерів:  Керівники будівельних-компаній, інвестори, фінансування та інвестиційний компанії, приватні підприємці, розробники smart, ргозумних та it-рішень.
  • Ефективні стратегії ведення бізнесу: генерація енергії, будівництво, інфраструктура, бізнес-план для успішного розвитку  будівельного-підприємства завдяки впровадженню it-технологій.
  • 10+ авторитетних експертів: практичні приклади відкриття і ведення будівельного бізнесу впровадження it-технологій у будівництво, тільки діючі експертні кейси.
  • Роуд-шоу інноваційних технологій і обладнання від світових та українських будівельних та it-лідерів.
  • Практичні приклади розвитку виробництва від світових будівельних компаній завдяки it-технологіям .
  • МОДНІ ІННОВАЦІЇ: сонячні та вітряні електростанції, енергоефективні-технології, дрони, gps-навігація, CRM та інші технології.

По завершенню форуму буде невелика коктейль-вечірка та networking-time, а також розіграш призивів від компаній-партнерів та спікерів.

Приєднуйтесь до прогресивної команди новаторів та бізнесменів, надсилайте заявки та пропозиції на margowamilaeva@gmail.com.

Або звертайтеся до керівника проекту за номером 063-438-23-14, 067-838-82-49, Міляєва Маргарита.

Слідкуйте за оновленням інформації та перебігом підготовки форуму на сайті: smartbuildforum.com.ua та на  сторінці у  Facebook: www.facebook.com/sbfua


Джерело: smartbuildforum.com.ua 
Інформацію розміщено на правах реклами

Интересные новости:
23.01.2018
822
24 січня 2018 о 11 год. в медіа-зали КБУ (м. Київ, пров. Бехтеревський, 4) - податковий сніданок Фро...
22.05.2018
480
Медали «Фаворит Успеха» ежегодно вручаются наилучшим брендам Украины, которые стали №1 в...
14.05.2018
698
Використання потужної енергії вітру і необмеженого потенціалу водневої енергії для забезпечення збал...
10.05.2018
445
Бизнес-ассоциация рынка недвижимости Ukrainian Real Estate Club проведет масштабные форум и премию в...