VEKA Україна: навчальний семінар для нових партнерів

509 2018-01-19 08:34:00


У першій половині січня компанія VEKA Україна провела навчальний семінар для нового дилера компанії "Оконіка". Під час зустрічі, яку провів керівник технічного відділу VEKA Україна Костянтин Костюк, гості мали можливість побачити і почути багато нової та корисної інформації, яка згодиться їм в подальшій роботі.

Оглядова екскурсія почалася в цеху екструзії – основному підрозділі підприємства, де робляться ПВХ-профілі для виготовлення віконних блоків. Складний процес повністю автоматизований, а контроль якості відбувається в лабораторії, де профіль піддається всіляким випробуванням, що дозволяє гарантувати замовникові його надійність за багатьма параметрами.

Після ознайомлення гостей з особливостями виробництва та перевірки якості профільних систем VEKA Костянтин Костюк в навчальному центрі VEKA розповів про асортиментну лінійку, технічні характеристики та можливості використання кожного профілю. Особливу увагу було приділено технологіям, що дозволяють виготовити енергоефективні світлопрозорі конструкції. А в шоу-румі VEKA гості ознайомилися з виставковими зразками вікон, дверей, розсувних систем VEKA.

Під час зустрічі обговорювалося багато питань і, зокрема, щодо наповнення й конфігурації виставки салонів партнера, а також була визначена подальша концепція спільного розвитку та просування продукції  ТОВ "Оконіка" з профільних систем VEKA.

veka.ua

Інформацію розміщено на правах реклами

Интересные новости:
17.01.2018
787
Учасником Клубу КПІ може стати кожен інсталятор, який має практичні навики та професійно виконує мон...
22.12.2017
964
ЖК «ЕкоПростир» на углу улиц Львовская-Живописная компания получила в Генподряд в 2015 г...
08.02.2018
393
Близится к завершению работа над ежегодным обзорно-аналитическим изданием «Гид по украинскому ...
29.01.2018
705
Park Lane ознакомит со всеми нюансами, чтобы выбрать подходящий вариант...
19.01.2018
522
За результатами акції були визначені партнери, які показали найкращі результати минулого року та отр...