VEKA Україна: навчальний семінар для нових партнерів

693 2018-01-19 08:34:00


У першій половині січня компанія VEKA Україна провела навчальний семінар для нового дилера компанії "Оконіка". Під час зустрічі, яку провів керівник технічного відділу VEKA Україна Костянтин Костюк, гості мали можливість побачити і почути багато нової та корисної інформації, яка згодиться їм в подальшій роботі.

Оглядова екскурсія почалася в цеху екструзії – основному підрозділі підприємства, де робляться ПВХ-профілі для виготовлення віконних блоків. Складний процес повністю автоматизований, а контроль якості відбувається в лабораторії, де профіль піддається всіляким випробуванням, що дозволяє гарантувати замовникові його надійність за багатьма параметрами.

Після ознайомлення гостей з особливостями виробництва та перевірки якості профільних систем VEKA Костянтин Костюк в навчальному центрі VEKA розповів про асортиментну лінійку, технічні характеристики та можливості використання кожного профілю. Особливу увагу було приділено технологіям, що дозволяють виготовити енергоефективні світлопрозорі конструкції. А в шоу-румі VEKA гості ознайомилися з виставковими зразками вікон, дверей, розсувних систем VEKA.

Під час зустрічі обговорювалося багато питань і, зокрема, щодо наповнення й конфігурації виставки салонів партнера, а також була визначена подальша концепція спільного розвитку та просування продукції  ТОВ "Оконіка" з профільних систем VEKA.

veka.ua

Інформацію розміщено на правах реклами

Интересные новости:
17.01.2018
987
Учасником Клубу КПІ може стати кожен інсталятор, який має практичні навики та професійно виконує мон...
22.12.2017
1224
ЖК «ЕкоПростир» на углу улиц Львовская-Живописная компания получила в Генподряд в 2015 г...
10.08.2018
351
Від імені усієї великої команди Royal House прийміть найщиріші вітання з нашим спільн...
08.08.2018
841
Компания установила единые тарифы на перевозку строительных товаров по Украине, привязав стоимость н...
20.07.2018
773
Девелопер Royal House выступил партнером по строительству первого жилого дома с полной социально-адм...