VEKA Україна: навчальний семінар для нових партнерів

772 2018-01-19 08:34:00


У першій половині січня компанія VEKA Україна провела навчальний семінар для нового дилера компанії "Оконіка". Під час зустрічі, яку провів керівник технічного відділу VEKA Україна Костянтин Костюк, гості мали можливість побачити і почути багато нової та корисної інформації, яка згодиться їм в подальшій роботі.

Оглядова екскурсія почалася в цеху екструзії – основному підрозділі підприємства, де робляться ПВХ-профілі для виготовлення віконних блоків. Складний процес повністю автоматизований, а контроль якості відбувається в лабораторії, де профіль піддається всіляким випробуванням, що дозволяє гарантувати замовникові його надійність за багатьма параметрами.

Після ознайомлення гостей з особливостями виробництва та перевірки якості профільних систем VEKA Костянтин Костюк в навчальному центрі VEKA розповів про асортиментну лінійку, технічні характеристики та можливості використання кожного профілю. Особливу увагу було приділено технологіям, що дозволяють виготовити енергоефективні світлопрозорі конструкції. А в шоу-румі VEKA гості ознайомилися з виставковими зразками вікон, дверей, розсувних систем VEKA.

Під час зустрічі обговорювалося багато питань і, зокрема, щодо наповнення й конфігурації виставки салонів партнера, а також була визначена подальша концепція спільного розвитку та просування продукції  ТОВ "Оконіка" з профільних систем VEKA.

veka.ua

Інформацію розміщено на правах реклами

Интересные новости:
17.01.2018
1123
Учасником Клубу КПІ може стати кожен інсталятор, який має практичні навики та професійно виконує мон...
22.12.2017
1351
ЖК «ЕкоПростир» на углу улиц Львовская-Живописная компания получила в Генподряд в 2015 г...
13.12.2018
435
За підсумками всеукраїнського дослідження, в номінації «Кращий комплекс класу комфорт» &...
11.12.2018
543
Комплексні рішення Cat в області будівництва забезпечують оптимальне вирішення Ваших бізнес задач. ...
07.12.2018
582
Облицювальний камінь - це матеріал, який за своїми властивостями не поступається натуральному. ...