Маріупольці стали на крок ближчими до доступного житла

667 2018-01-11 08:42:00Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву, Донецьке регіональне управління Держмолодьжитла і Маріупольська міська рада уклали Меморандум про співпрацю. Визначена спільна мета – сприяння забезпеченню мешканців міста доступним житлом через запровадження інноваційних механізмів, підтримку розвитку будівельної галузі та місцевого самоврядування.

Держмолодьжитло, його Донецьке РУ і Маріупольська міськрада спільно розроблятимуть механізми, спрямовані на збільшення обсягів будівництва житла в місті, забезпеченого необхідною комунальною інфраструктурою, а також розвиток фінансово-кредитних механізмів забезпечення населення міста доступним житлом.

Документ передбачає розробку і реалізацію місцевих програм забезпечення доступним житлом, підтримку кредитних програм модернізації існуючого житла і комунальної інфраструктури та інші напрямки співпраці.

Зазначимо, днями Маріупольською міською радою затверджено «Міську цільову програму забезпечення житлом на 2018-2022 роки». Її головною метою є забезпечення мешканців міста такими видами житла, як муніципальне, доступне, соціальне і службове. Програма впроваджуватиметься на умовах співфінансування з Маріупольською міською радою.

Зазначений  Меморандум із Держмолодьжитлом укладено для підвищення ефективності виконання міської п’ятирічної житлової програми.

З метою реалізації програми в частині забезпечення доступним житлом міська рада пропонує розглянути можливість відкриття в Маріуполі постійного представництва Донецького регіонального управління Держмолодьжитла.

Джерело: Прес-служба Держмолодьжитла

Интересные новости:
11.01.2018
860
Для строительства вышки будут привлечены средства инвесторов...
11.01.2018
2385
Антимонопольный комитет Украины предоставил разрешение на сделку...
20.07.2018
416
По словам строителей, на сегодня в этом сегменте достигнут определенный ценовой баланс, который осно...
20.07.2018
558
В ЕБРР отмечают, что банк поддерживает развитие возобновляемой энергетики в Украине в рамках програм...
20.07.2018
572
Завод будет перерабатывать 330 тонн помета в день, производя 4,4 МВт/ч тепловой и 6,2 МВт/ч электроэ...