Маріупольці стали на крок ближчими до доступного житла

517 2018-01-11 08:42:00Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву, Донецьке регіональне управління Держмолодьжитла і Маріупольська міська рада уклали Меморандум про співпрацю. Визначена спільна мета – сприяння забезпеченню мешканців міста доступним житлом через запровадження інноваційних механізмів, підтримку розвитку будівельної галузі та місцевого самоврядування.

Держмолодьжитло, його Донецьке РУ і Маріупольська міськрада спільно розроблятимуть механізми, спрямовані на збільшення обсягів будівництва житла в місті, забезпеченого необхідною комунальною інфраструктурою, а також розвиток фінансово-кредитних механізмів забезпечення населення міста доступним житлом.

Документ передбачає розробку і реалізацію місцевих програм забезпечення доступним житлом, підтримку кредитних програм модернізації існуючого житла і комунальної інфраструктури та інші напрямки співпраці.

Зазначимо, днями Маріупольською міською радою затверджено «Міську цільову програму забезпечення житлом на 2018-2022 роки». Її головною метою є забезпечення мешканців міста такими видами житла, як муніципальне, доступне, соціальне і службове. Програма впроваджуватиметься на умовах співфінансування з Маріупольською міською радою.

Зазначений  Меморандум із Держмолодьжитлом укладено для підвищення ефективності виконання міської п’ятирічної житлової програми.

З метою реалізації програми в частині забезпечення доступним житлом міська рада пропонує розглянути можливість відкриття в Маріуполі постійного представництва Донецького регіонального управління Держмолодьжитла.

Джерело: Прес-служба Держмолодьжитла

Интересные новости:
11.01.2018
716
Для строительства вышки будут привлечены средства инвесторов...
11.01.2018
1627
Антимонопольный комитет Украины предоставил разрешение на сделку...
19.01.2018
466
440 млн евро дополнительных инвестиций зашло в производство тепла из альтернативных видов топлива, п...
19.01.2018
582
Нотариусы больше не обязаны, как ранее, проверять факт расчета, например, требовать от покупателя пл...
19.01.2018
640
Окно позволяет затемнять стекло с помощью кнопки, а его поверхность собирает тепловую энер...