Маріупольці стали на крок ближчими до доступного житла

601 2018-01-11 08:42:00Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву, Донецьке регіональне управління Держмолодьжитла і Маріупольська міська рада уклали Меморандум про співпрацю. Визначена спільна мета – сприяння забезпеченню мешканців міста доступним житлом через запровадження інноваційних механізмів, підтримку розвитку будівельної галузі та місцевого самоврядування.

Держмолодьжитло, його Донецьке РУ і Маріупольська міськрада спільно розроблятимуть механізми, спрямовані на збільшення обсягів будівництва житла в місті, забезпеченого необхідною комунальною інфраструктурою, а також розвиток фінансово-кредитних механізмів забезпечення населення міста доступним житлом.

Документ передбачає розробку і реалізацію місцевих програм забезпечення доступним житлом, підтримку кредитних програм модернізації існуючого житла і комунальної інфраструктури та інші напрямки співпраці.

Зазначимо, днями Маріупольською міською радою затверджено «Міську цільову програму забезпечення житлом на 2018-2022 роки». Її головною метою є забезпечення мешканців міста такими видами житла, як муніципальне, доступне, соціальне і службове. Програма впроваджуватиметься на умовах співфінансування з Маріупольською міською радою.

Зазначений  Меморандум із Держмолодьжитлом укладено для підвищення ефективності виконання міської п’ятирічної житлової програми.

З метою реалізації програми в частині забезпечення доступним житлом міська рада пропонує розглянути можливість відкриття в Маріуполі постійного представництва Донецького регіонального управління Держмолодьжитла.

Джерело: Прес-служба Держмолодьжитла

Интересные новости:
11.01.2018
795
Для строительства вышки будут привлечены средства инвесторов...
11.01.2018
2073
Антимонопольный комитет Украины предоставил разрешение на сделку...
23.04.2018
369
Условием получения поддержки является отсутствие альтернативного источника теплоснабжения для обслуж...
23.04.2018
820
Разрешено на бессрочной основе принятие в эксплуатацию объектов строительства, построенных без ...
23.04.2018
398
Кроме того, Минэкономразвития предлагает отменить сертификаты, выданные лицам без профильного высшег...