У Львові на місці покинутого заводу збудують житловий квартал

845 2017-11-23 07:44:00На території ПрАТ «Львівський міський молочний завод» проектують будівництво нового житлового кварталу. Йдеться про земельну ділянку на Левандівці, обмежену вулицею Рудненською, Гніздовського та Кондратюка, пише zaxid.net.

Усі будівлі заводу, що є на цій території, підлягають знесенню. На земельні ділянці, де заплановано зводити багатоповерхівки, окрім приміщень заводу, також розташована будівля «Львівського спеціалізованого АТП-1302» та стоянка, що теж підлягають знесенню. Розташований поруч ресторан «Босфор», як зазначено у розробленому детальному плані території (ДПТ), зносити не будуть.

Як розповів головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, ініціатором розроблення детального плану цієї території (ДПТ) з подальшою забудовою земельної ділянки є ПрАТ «Львівський міський молочний завод».

Цей завод входить до групи компаній «Континіум», одним із співласників якої є відомий львівський бізнесмен Петро Димінський. У «Західну молочну групу» (складову «Континіуму») входять загалом близько десятка молокопереробних підприємств, що випускають продукцію під торговою маркою «Комо». Проте у 2009 році «Львівський міський молочний завод», який працював у Львові з 1964 року, припинив роботу. Тоді ж з заводу було демонтоване і вивезене все обладнання.

Площа ДПТ становить приблизно 10 га. На цій ділянці планують звести 30 будинків, поверховість яких коливатиметься від 7 до 12 поверхів. Передбачено, що у цих будинках буде 1150 квартир, де зможуть жити 3,5 тис. людей.

Також на цій ділянці зведуть двоповерхові дитсадок і школу. У дитсадку передбачено облаштувати 120 місць, а у школі – 485.

По зовнішньому фасаду житлового комплексу розташують двоповерхові будівлі громадської забудови, де передбачено облаштувати магазини. Також на території житлового комплексу облаштують підземні та наземні парковки на орієнтовно 900 автомобілів.

Згідно з аналітичною системою YouControl, керівником ПрАТ «Львівський міський молочний завод» є Роман Турик, кінцевий бенефіціарний власник – Параскевас Захароуліс з Кіпру. Він також є бенефіціаром у ПрАТ «Бродівський завод сухого знежиреного молока», ПАТ «Житомирмолоко» та «Новоград-Волинському сиркомбінаті». Усі ці підприємства входять до «Західної молочної групи», підконтрольної «Континіуму».

У п’ятницю, 8 грудня, у великій сесійній залі Львівської міської ради відбудеться громадське слухання щодо детального плану цієї території.

Джерело: zaxid.net

Интересные новости:
22.11.2017
726
Відповідне розпорядження озвучили в Держмолодьжитлі...
22.11.2017
468
В Мінрегіоні розробляють проект відповідного закону...
18.12.2017
502
Сжигание отходов не относится к возобновляемой энергетике, для которой применяются «зеленые&ra...
18.12.2017
1564
Сейчас продумываются различные варианты полотна с современным асфальтовым покрытием...