Caterpillar вручила срібну нагороду SQEP індійській компанії BKT

478 2017-11-09 09:00:00


Престижна срібна нагорода SQEP (Supplier Quality Excellence Process) - це знак, який компанія Caterpillar вручає своїм партнерам, фірмам, що забезпечують високий рівень якості продукції та всебічний контроль процесу виробництва..

Саме таку премію всесвітній виробник спецтехніки - компанія Caterpillar вручила індійській компанії Balkrishna Industries Limited (BKT) на офіційній церемонії, що відбулася 15 вересня 2017 р. Крім того, шини BKT моделей Earthmax SR 47 і Earthmax SR 45 були схвалені для поставки OEM для двох різних моделей кар'єрних самоскидів Cat®.


ШИНИ ДЛЯ КАР'ЄРНИХ САМОСКИДІВ CAT®

Шини серії EARTMAХ є повністю оригінальною розробкою BKT. Це радіальні металокордні шини двох типорозмірів: модель Earthmax SR 47 24.00 R 35 будуть поставлятися до 60-тонних самоскидів Cat® 773E, в той час як Cat® 770G вантажопідйомністю 40 тонн буде комплектуватися модифікацією шин Earthmax SR 45 18.00 R 33.

Конструкція шин Earthmax SR 47 спеціально розроблена для установки на кар'єрні самоскиди з жорсткою рамою з урахуванням застосування в самих несприятливих дорожніх умовах, при транспортуванні скельних порід і експлуатації техніки при видобутку корисних копалин відкритим способом. Характерною особливістю є тривалий життєвий цикл покришок, що досягається завдяки глибокому протектору класу Е-4 і спеціальному малюнку шини, спроектованому з метою забезпечення відмінних тягових характеристик шини при мінімальному зносі протектора.Шина Earthmax SR 45 так само ідеально підходить для кар'єрних самоскидів, покришка виготовлена зі спеціального гумового компаунда стійкого до порізів, стирання і ударів, які часто виникають в екстремальних умовах експлуатації. Ці властивості шин призводять до значного скорочення часу простою обладнання і підвищення продуктивної ефективності.

«Це відмінний результат, яким ми дійсно пишаємося. Срібна премія Caterpillar SQEP - дуже престижна і почесна нагорода. Цей факт підтверджує не тільки відмінну якість нашого продукту, але і перевагу нашої виробничої системи», - зазначив Арвінд Поддар, голова і керуючий директор BKT. «Омологація в якості офіційного постачальника Cat® є ще одним доказом високого рівня спеціалізації наших продуктів, а так само демонструє всьому світу визнання великими машинобудівними компаніями наших заслуг в області сучасних шинних технологій».

Джерело: zeppelin.ua
Інформацію опубліковано на правах реклами

Интересные новости:
13.11.2017
959
Компанія «Цеппелін Україна» дотримується високих стандартів сервісу. Для того, щоб налаг...
01.11.2017
613
Компанія «Снєжка-Україна» допомогла в оновленні та барвистому оформленні дитячого в...
31.10.2017
555
Команда Головного будівельного порталу України вітає із Хеловіном!...
15.12.2017
419
Учасники мали змогу виграти різні подарунки, в тому числі і цінні грошові сертифікати вартістю 5 000...
13.12.2017
552
Інноваційні технології, інтегровані в нові моделі екскаваторів, забезпечують збільшення ефективності...