Компанія «Цеппелін Україна» вручила подяку 10-тисячному респонденту

1092 2017-11-13 09:17:00

 Компанія «Цеппелін Україна» дотримується високих стандартів сервісу, її діяльність спрямована на розвиток довгострокового партнерства з клієнтами.

Для того, щоб налагодити продуктивний діалог та врахувати побажання всіх клієнтів, компанія проводить щомісячне опитування. У ньому прийняло участь вже десять тисяч осіб. Ювілейним клієнтом на минулому тижні стало ТОВ «Белогві» в особі заступника директора Юрія Леонідовича Бойко.

Керівник відділу маркетингу «Цеппелін Україна» Юлія Завадська вручила клієнту Подяку та висловила сподівання, що команда ТОВ «Белогві» і надалі залишатиметься постійним клієнтом. «Цінуємо нашу співпрацю і бажаємо вашому бізнесу процвітання. Дякуємо, що залишаєтесь лояльними до нас», - сказала Завадська.

Юрій Бойко відзначив, що йому дуже приємно отримати цю нагороду: «Завдяки «Цеппелін Україна» ми сьогодні досягаємо значних успіхів у своїй діяльності».


 

(зліва направо) Керівник відділу маркетингу "Цеппелін Україна" Юлія Завадська, заступник директора ТОВ "Белогві" Юрій Бойко, торговий представник "Цеппелін Україна" Олександр ІлюшинБойко  наголосив, що співпрацює з компанією майже 14 років: «Високо оцінюю нашу співпрацю. Абсолютно задоволений роботою сервісного відділу «Цеппелін Україна». Приємно, що компанія дуже гнучка щодо цінової політики».

Бойко особливо вдячний за семінари, які проводить «Цеппелін Україна»: «Один із них проводили на нашій виробничій базі у Львові. Нам показали нові технології та новинки промислової, сільськогосподарської та будівельної спецтехніки. Наступного року плануємо провести такий семінар на нашій базі в Одесі, куди всіх запрошуємо».  

Наостанок Юрій Бойко побажав компанії «Цеппелін Україна» подальшого процвітання та успіхів в непростих українських реаліях.


 
Джерело: Головний будівельний портал України Build Portal
Фото та відео: Прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal

 

Интересные новости:
01.11.2017
722
Компанія «Снєжка-Україна» допомогла в оновленні та барвистому оформленні дитячого в...
31.10.2017
630
Команда Головного будівельного порталу України вітає із Хеловіном!...
26.10.2017
2197
26 жовтня відбулося відкриття першого українського Бутика цегли...
16.03.2018
623
14 марта в одном из самых популярных и респектабельных ресторанов столицы «Альмондо» сос...
07.03.2018
904
Команда Головного будівельного порталу України вітає прекрасну половину людства із 8 березня!...
07.03.2018
638
Привітання від компанії VEKA Україна із 8 березня...