Компанія «Цеппелін Україна» вручила подяку 10-тисячному респонденту

1404 2017-11-13 09:17:00

 Компанія «Цеппелін Україна» дотримується високих стандартів сервісу, її діяльність спрямована на розвиток довгострокового партнерства з клієнтами.

Для того, щоб налагодити продуктивний діалог та врахувати побажання всіх клієнтів, компанія проводить щомісячне опитування. У ньому прийняло участь вже десять тисяч осіб. Ювілейним клієнтом на минулому тижні стало ТОВ «Белогві» в особі заступника директора Юрія Леонідовича Бойко.

Керівник відділу маркетингу «Цеппелін Україна» Юлія Завадська вручила клієнту Подяку та висловила сподівання, що команда ТОВ «Белогві» і надалі залишатиметься постійним клієнтом. «Цінуємо нашу співпрацю і бажаємо вашому бізнесу процвітання. Дякуємо, що залишаєтесь лояльними до нас», - сказала Завадська.

Юрій Бойко відзначив, що йому дуже приємно отримати цю нагороду: «Завдяки «Цеппелін Україна» ми сьогодні досягаємо значних успіхів у своїй діяльності».


 

(зліва направо) Керівник відділу маркетингу "Цеппелін Україна" Юлія Завадська, заступник директора ТОВ "Белогві" Юрій Бойко, торговий представник "Цеппелін Україна" Олександр ІлюшинБойко  наголосив, що співпрацює з компанією майже 14 років: «Високо оцінюю нашу співпрацю. Абсолютно задоволений роботою сервісного відділу «Цеппелін Україна». Приємно, що компанія дуже гнучка щодо цінової політики».

Бойко особливо вдячний за семінари, які проводить «Цеппелін Україна»: «Один із них проводили на нашій виробничій базі у Львові. Нам показали нові технології та новинки промислової, сільськогосподарської та будівельної спецтехніки. Наступного року плануємо провести такий семінар на нашій базі в Одесі, куди всіх запрошуємо».  

Наостанок Юрій Бойко побажав компанії «Цеппелін Україна» подальшого процвітання та успіхів в непростих українських реаліях.


 
Джерело: Головний будівельний портал України Build Portal
Фото та відео: Прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal

 

Интересные новости:
01.11.2017
1088
Компанія «Снєжка-Україна» допомогла в оновленні та барвистому оформленні дитячого в...
31.10.2017
877
Команда Головного будівельного порталу України вітає із Хеловіном!...
26.10.2017
2553
26 жовтня відбулося відкриття першого українського Бутика цегли...
12.11.2018
474
Команда Холли Индастриал запускает бренд под названием REDIT!...
12.11.2018
543
Компания "Автек" представила свою технику на выставке "Комунтех", которая состоялась 6-8 ноября...
09.11.2018
565
Компанія "Снєжка-Україна" долучилась до створення художнього фільму-фентезі «Тільки Диво»...