Ввести електронні квитки у Львові допоможуть партнери з-за кордону

779 2017-11-08 07:56:00«Львівавтодор» визначив компанію, яка надаватиме консультації із впровадження електронного квитка на проїзд у громадському транспорті Львова. Про це під час засідання громадської ради при управлінні транспорту ЛМР розповів начальник відділу автоматизованої оплати проїзду ЛКП «Львівавтодор» Сергій Журбенко, пише zaxid.net.

«Ми вже обрали консультанта. Це компанія iC consulenten з Австрії. Очікуємо підписання договору, можливо, у п’ятницю (10 листопада, – ред.)», – сказав Сергій Журбенко.

іС group має офіси у Відні і Зальцбурзі (Австрія) та в Любляні (Словенія) та підрозділи у багатьох країнах світу. Український підрозділ iC consulenten діє з 2006 року.

За словами Журбенка, компанія-консультант має проаналізувати технічне завдання тендеру на впровадження е-квитка та надати свої поради. «Протягом півтора місяці консультант вивчатиме наше технічне завдання, після цього ми зможемо оголосити наступний етап тендеру», – розповів він.

Зазначимо, що зараз триває попередня кваліфікація тендеру на вибір компанії, яка впроваджуватиме систему електронного квитка у Львові. Свої заявки на тендер подали 17 компаній та консорціумів. Після цього будуть ще два етапи тендеру – технічний і економічний. На технічному етапі оцінюватимуть технічні пропозиції і можуть відкинути кілька компаній, а на економічному виберуть компанію, ціна якої буде найпривабливішою.

За словами Журбенка, підписати договір з переможцем тендеру планують у березні 2018 року. Е-квиток впроваджуватимуть у кілька етапів – спочатку в електротранспорті, потім – у міських автобусах. У подальшому планують запровадити е-квиток у приміських автобусах, більша частина маршрутів яких проходять по Львову. Повноцінно працювати е-квиток розпочне орієнтовно на початку 2019 року.

Загальна вартість проекту становить 11,2 млн євро, з яких 10 млн євро – кредит ЄБРР, 1,2 млн євро – кошти міського бюджету.

Джерело: zaxid.net

Интересные новости:
08.11.2017
812
Киевские власти решили оставить на линии лишь трамваи 5 поколения...
07.11.2017
587
В Раде подготовили соответствующий законопроект...
14.08.2018
2076
Столичные власти уже разработали программу софинансирования, и в середине августа в Киевсовете ...
14.08.2018
376
В настоящее время полномочия по надзору в коммерческом учете возложены на Государственную службу по ...
14.08.2018
375
Евростат опубликовал статистику за прошлый год по тарифам на электроэнергию и газ для населения в 28...