Незвичний Нацрекорд: ніж, яблуко та вправні руки допомогли отримати півквартири (фото)

1635 2017-10-24 13:06:00
21 жовтня у День яблука в Києві було встановлено рекорд України з найдовшої яблучної шкірки – довжина якої сягнула 10 метрів 82 сантиметри.


Головний подарунок власнику рекорду – півквартири у ЖК «Нова Англія». І рекордсменкою стала Марія Банк, яка тепер є власницею половини квартири у «Новій Англії». Довжина шкірки з яблука, яку вона представила суддям становить 10 метрів і 82 сантиметри: «Ми із сестрою цілу ніч вирізали шкірки з яблук, перевели 5 кілограмів яблук», – шуткує Марія, «до речі яблуко яке перемогло – з батьківського саду, що у Чернівецькій області. Ми дуже вірили у перемогу, але коли назвали моє ім’я – це стало для мене великою несподіванкою. Я дуже вдячна «Новій Англії» за таку можливість та неймовірно цінний подарунок», – ділиться Марія.Почесне друге місце посіла сестра Марії, Олена Мартинюк, довжина її яблучної шкірки становить 10 метрів 78 сантиметрів. Та й Олена не залишилася без подарунка – вона проведе цілий релакс-день у Wellness центрі від Equides club. Третє місце посів Бутим Артем, з результатом 10 метрів 34 сантиметри, який у подарунок отримав сертифікат на проходження майстер-класу з гольфу в сімейному кінно-спортивному клубі Equides club. Варто зазначити, що найкоротша шкірка виявилась довжиною в 1 метр, що є досить достойним результатом.


Почесними суддями, які фіксували результати стали:

  • Віталій Зорін, експерт Національного Реєстру Рекордів України.
  • Олександр Лук’яненко, шеф-кухар мексиканського ресторану і текіла бару на Подолі Tequila House.
  • Асмік Гаспарян — переможниця кулінарного реаліті-шоу МайстерШеф-6.


Результати учасників приємно вразили Віталія Зоріна: «На самому початку реєстрації учасників я був упевнений, що максимальна довжина яблучної шкірки буде не більше 7-8 метрів. Та зараз повинен визнати, що результати перевершили усі мої сподівання».

Найбільше вразило Олександра Лук’яненко, шеф-кухаря мексиканського ресторану Tequila House, те, з якою делікатністю деякі учасники віднеслись до завдання! В деяких місцях ширина зрізу досягала 2-2,5мм: «Я навіть не сподівався, що будуть настільки високі результати, саме технічного виконання цього рекорду».


Із захопленням розповідає про Рекорд і Асмік Гаспарян: «Я була здивована, як дбайливо, нервуючи, тремтячими руками учасники викладали ароматну шкірку. Я здивувалася з першої хвилини коли розпочалося встановлення рекорду, там був Артем, і я подумала ОГО, ЦЕ ТІЛЬКИ ПОЧАТОК! Дивним також для мене було те, що в учасників були свої методи, інструменти. Люди на вирізання шкірки витратили 4-6 годин. І звичайно «Нова Англія» це дуже сильний мотиватор! Нехай буде затишним вогнище Марії! Чекаю на новосілля)))».

Для встановлення національного рекорду зареєструвалося біля 200 учасників та більше 40 зареєстрованих пройшли відбір. Адже мінімальна довжина яблучної шкірки, яка допускається до участі – не менше 15 сантиметрів. Усі учасники отримали приємні сувеніри від «Нової Англії», де саме і народилася ідея встановити рекорд України: «Ідея народилася у нас одразу. Адже у День яблука, який є дуже поширеним в Англії, змагання з очищення яблучної шкірки є дуже популярними. Ще у 1976 році було встановлено рекорд, який досі не побитий, і ми подумали, а який максимальний рекорд змогли б встановити українці?! Майже 11 метрів – це неочікуваний результат. Ми вітаємо Марію Банк з перемогою, та й резиденти «Нової Англії» вже встигли привітати її й чекають на нову сусідку. І ми в «Новій Англії» не зупинимося на досягнутому й хочемо побити рекорд Британії. Тому є рік для тренувань до нового урожаю яблук, щоб вирізати яблучну шкірку більше 53 метрів», – поділилися своїми враженнями в «Новій Англії».


Екатерина Никитина, Никитина Екатерина, Катерина Нікітіна, Нікітіна Катерина, Марія Банк
Джерело: new-england.com.ua
Інформація опублікована на правах реклами

Интересные новости:
31.10.2017
9678
Команда Главного строительного портала Украины посетила с ревизией крупнейшую осеннюю строительную в...
20.10.2017
1429
Обзор круглого стола "Актуальные вопросы недропользования в Украине", который состоялся 11 октября, ...
20.10.2017
1026
Редакция Главного строительного портала Украины подготовила фотообзор Международной выставки Mi...
12.02.2019
1015
В медіа-залі КБУ відбулась нарада по розробці концепції впровадження BIM-технологій у державному сек...
25.01.2019
752
Представники Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву оприлюднили результати діял...
25.01.2019
1577
23 января состоялась первая в 2019 году встреча участников URE Club под названием Back to Business...