В Україні частіше будують житло, аніж об'єкти соціальної інфраструктури

985 2017-10-13 08:08:00


Практично у всіх регіонах України темпи будівництва необхідних об'єктів соціальної інфраструктури - шкіл, дитячих садів і лікарень - нижче темпів будівництва житлової нерухомості, повідомляє прес-служба заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лева Парцхаладзе.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе на круглому столі «Співвідношення житлового будівництва і розвитку об'єктів соціального обслуговування в регіонах України».

«Необхідно збільшувати будівництво шкіл, дитячих садків, лікарень. На жаль, зараз ситуація така, що темпи розвитку соціальної інфраструктури не встигають за темпами житлового будівництва. Середній рівень диспропорції по країні становить понад 17%. І перед нами стоїть дуже важливе завдання - знайти конкретні кроки подолання диспропорції і задоволення попиту на такі соціальні об'єкти на 100%», - сказав він.

За дорученням віце-прем'єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка Мінрегіон зібрав регіональні дані стосовно раціонального взаємного розташування функціональних зон - житлової та соціально-громадської забудови, передбаченої містобудівною документацією на місцевому рівні. Аналіз інформації показав загальну тенденцію випереджаючих темпів житлового будівництва над будівництвом об'єктів соцінфраструктури, при цьому характерним є збільшення диспропорції за останні роки.

11 жовтня на круглому столі Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства разом з представниками з усіх регіонів країни, профільними та громадськими організаціями обговорили можливі шляхи вирішення даної проблеми. Найближчим часом всі озвучені пропозиції будуть проаналізовані і на наступному засіданні планується визначити механізми їх реалізації та необхідні зміни в законодавчій і нормативній сфері.

Джерело: прес-служба заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лева Парцхаладзе

Интересные новости:
13.10.2017
1317
Харьков: каким он был раньше и каким станет в ближайшем будущем - рассказывает архитектор Олег Дрозд...
12.10.2017
778
Microsoft хочет стать не только потребителем, но и поставщиком электричества...
14.12.2018
353
Їх спрямують на реалізацію важливих проектів на місцях, зокрема, будівництво та реконструкцію шкіл, ...
14.12.2018
1169
Идея построить дом в пещере пришла бывшему бизнесмену в тот момент, когда ему поставили диагноз &laq...
14.12.2018
714
Показатель опосредованной стоимости строительства жилья — это цена в расчете на один квадратны...