Сергій Комнатний: Революційне рішення Уряду потребує належного фінансування

878 2017-09-27 10:18:00Ухвалення Урядом Постанови №708 від 20 вересня ц. р., якою внесені зміни до Порядку забезпечення громадян доступним житлом, – це фактично революція у програмі «Доступне житло». На цьому зробив наголос голова правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний, відкриваючи сьогодні розширену селекторну нараду з директорами регіональних управлінь Фонду.

«Наступним логічним, але не другим за соціальним значенням кроком влади має стати повноцінне фінансування державних житлових програм», – вважає очільник Фонду. Молодь країни, захисники Вітчизни та переселенці чекають від Уряду і Парламенту рішення про передбачення у Державному бюджеті на 2018 рік достатнього об’єму коштів на державні житлові програми.

Говорячи про основні положення Постанови №708, голова правління Держмолодьжитла підкреслив, що цей нормативний акт спростив процедуру оформлення документів для отримання державної допомоги в рамках державних житлових програм для таких категорій громадян, як учасники антитерористичної операції і вимушено переміщені особи (ВПО).Постанова закріплює новий порядок визначення розрахункової граничної вартості житла для розрахунку розміру державної підтримки, який суттєво наближає його до реального.

Окрім того, розширено перелік осіб, які мають право на отримання зазначеної державної допомоги без обов’язкової вимоги перебування на квартирному обліку. «Знято одну з найбільш суттєвих перешкод на шляху людей до підтримки держави у вирішенні житлового питання, – зазначив Сергій Комнатний. – Ми відходимо від такого рудименту радянських часів, як забюрократизоване оцінювання людини через призму її прописки».

Постановою також ухвалено порядок, за яким держава надаватиме підтримку зі сплати до 50 відсотків вартості житла для учасників АТО і ВПО та 30 відсотків – для інших категорій населення.

«Суспільство чекало на таке рішення Уряду, яке є серйозним кроком, з-поміж іншого, і в напрямку боротьби з корупцією. Адже віднині чиновника позбавлено права вирішувати, надавати чи ні людині шанс реалізувати її конституційне право на власне житло», – підбив підсумок голова Фонду.

Джерело: прес-служба Держмолодьжитла

Интересные новости:
27.09.2017
819
Повторно подавать никаких документов уже не нужно...
14.12.2018
795
Также 100 миллионов выделят для приобретения квартир очередникам....
14.12.2018
595
Будут приобретены новые прозрачные вагоны фирмы Doppelmayr Garaventa с кондиционерами....
14.12.2018
1094
На крыше здания установлены 20 солнечных коллекторов, позволяющих получать тепловую энергию из солне...