Цеппелін Україна відкрила дистриб'юторський центр в Одеській області

751 2017-08-30 10:39:00

15 серпня відбулося відкриття регіонального представництва компанії «Цеппелін Україна» в Одеській області. На 17-му кілометрі траси Одеса-Київ відкрився сервісний центр з шоурумом, ремонтною майстернею і складом запчастин.

«Цеппелін Україна» є офіційним дилером техніки Caterpillar з 1996 року і представляє на українському ринку тільки якісну, ефективну і сучасну спецтехніку всесвітньо відомо світового бренду.

  

  

У день відкриття центру клієнтам компанії були представлені машини для виконання будівельних і дорожньо-будівельних робіт. На виставковому майданчику відвідувачі ознайомилися з екскаватор-навантажувачами, телескопічними навантажувачами, автогрейдерами, фронтальними навантажувачами, міні-навантажувачами, а також асфальтовими катками марок Cat® і SEM.

Під час екскурсії по центру, відвідувачі ознайомилися з демонстраційними зразками техніки, своїми очима побачили ремонтну майстерню і вже заповнений запасними частинами склад.

«Ми не просто говоримо про підтримку клієнтів в регіоні, а й показуємо, що це означає, — зазначив на відкритті центру генеральний директор «Цеппелін Україна» Хайко Крайзель. — Це не просто красивий офіс, як, наприклад, в столиці. Тут треба бути поруч з клієнтом. Тому ми відкриваємо нову ремонтну майстерню і склад. Я пам'ятаю, як ще кілька років тому ми думали про те, як наша компанія переживе кризу. І сьогодні, коли ми відкриваємо цей центр, для мене це означає, що криза закінчена».

  

Обслуговуванням техніки в одеському представництві «Цеппелін Україна» займається сертифікована команда механіків, яка щорічно проходить підвищення кваліфікації. Повноцінна діагностика і капітальний ремонт техніки буде здійснюватися безпосередньо в центрі. Ремонтна бригада працює і з виїздом на підприємства - автомобіль техпідтримки в будь-який момент готовий вирушити в райони області.

Джерело: zeppelin.ua
Інформацію опубліковано на правах реклами

Интересные новости:
29.08.2017
1121
Початок осені - це слушний час підготовки до зими, а відтак треба замислитися щодо утеплення квартир...
23.08.2017
1567
Команда Головного будівельного порталу України вітає всіх із визначним святом...
23.08.2017
925
Оновлений сервіс робить роботу менеджерів легше і надає звітність в зручному форматі через інтерфейс...
20.02.2011
458
Обустройство входа: крыльца и лифтового холла, - по правилам...
18.02.2019
544
Угоду про капітальні інвестиції АТ «ФФІЛ «Śnieżka» з угорською компанією «Po...
13.02.2019
425
Caterpillar запускає перший у своїй галузі мобільний додаток, розроблений для того, щоб клієнти, які...