Стало відомо коли почнуть реконструкцію столичного зоопарку

709 2017-08-28 07:52:00
Столична влада планує відкрити першу чергу реконструкції Київського зоопарку наступної весни. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив у ефірі телеканалу «Прямий», повідомляє прес-служба КМДА.

«Зі своїми дітьми я побував у багатьох зоопарках світу. І коли вони вперше відвідали київський, головною їх емоцією було співчуття до тварин, - розповів Віталій Кличко. - Я спілкувався з директором берлінського зоопарку, який по площі майже такий самий, як і київський. Він сказав, якщо у звіринці люди відчувають тільки співчуття до тварин, то це поганий зоопарк», - зазначив Віталій Кличко.

Мер розповів, що столична влада вирішила здійснити реконструкцію і перетворити київський звіринець на сучасний зоопарк. І робить це.

«Першу частину оновленого зоопарку відкриємо наступної весни», - наголосив Віталій Кличко.

Серед інших об’єктів, які оновлять і перетворять у місце комфортного відпочинку та розваг, є столичний Гідропарк. За словами мера, уже є інвестори, зацікавлені у втіленні цього проекту.

«Тривають переговори, ми хочемо зробити там парк розваг, наш український «Діснейленд». Плануємо, що вже наступного року почнемо втілювати проект. Я пам’ятаю з дитинства, що у Гідропарку були гарні атракціони, і зараз ми хочемо створити сучасний парк розваг, - сказав Віталій Кличко. - У нас багато планів, щоб зробити Київ по-справжньому унікальним містом. І ми крок за крок їх втілюємо», - наголосив мер столиці.

Джерело: прес-служба КМДА

Интересные новости:
28.08.2017
866
В Госэнергоэффективности рассказали, на что чаще всего идут вышеуказанные средства...
28.08.2017
1187
Речь идёт о завершении строительства Подольско-Воскресенского моста...
23.08.2017
1031
Мова йде про стадіон "Юність" в парку імені Хмельницького...
21.02.2011
429
“Киевтеплоэнерго” порадует киевлян очередным повышением тарифов на тепло и электроэнерги...