Cat® Product Link - інноваційне рішення Caterpillar для об'єднання даних

925 2017-08-23 08:55:00


Програмне забезпечення Cat® Connect від компанії Caterpillar дозволяє власникам спецтехніки об'єднувати дані з усього автопарку в єдину мережу. У неї може увійти будь-яка техніка - незалежно від розміру, потужності, марки, типу і навіть наявності живлення. Оновлений сервіс робить роботу менеджерів легше і надає звітність в зручному форматі через інтерфейс програми Visionlink®. 


Нове рішення пропонує кілька каналів зв'язку: стільниковий, супутниковий і через Bluetooth. Взаємодія з системою не складає труднощів - після її включення, ви відразу ж можете почати працювати. До того ж, Caterpillar пропонує додатки для мобільних пристроїв. Для надійної та безперебійної роботи передбачений резервний акумулятор і довговічні батареї.

Система Cat® Product Link для відстеження продуктивності обладнання включає в себе можливість розширення параметрів, за якими ви спостерігаєте. Наприклад, крім мотогодин і розташування можна дізнатися стан машини та її елементів.

Програмне забезпечення для відстеження вантажівок призначене для поліпшення роботи всіх марок легких і важких вантажних автомобілів, включаючи пікапи, вантажівки для допоміжних робіт і перевезення матеріалів. Своєчасна інформація, яку забезпечують технології стільникового зв'язку, гарантує не тільки підвищення безпеки водія, але також полегшення трудового процесу робітників і керівників.Компанія Caterpillar пропонує технології, які допоможуть досягти клієнтам успіху, навіть при маленькому автопарку або вузькій сфері. Дізнайтеся більше інформації про сервіс за телефоном 0 800 300 350.

Джерело: zeppelin.ua 
Інформацію опубліковано на правах реклами

Интересные новости:
17.08.2017
968
Ворота из сэндвич-панелей способны не только защитить гараж непогоды и взлома, но и значительно повы...
16.08.2017
867
В номере новости и события строительного рынка, статистические данные и много другое...
15.08.2017
1312
Рейтинг надежности строительства города в городе «Новая Англия» (I очередь) повысили до ...
18.02.2019
570
Угоду про капітальні інвестиції АТ «ФФІЛ «Śnieżka» з угорською компанією «Po...
13.02.2019
443
Caterpillar запускає перший у своїй галузі мобільний додаток, розроблений для того, щоб клієнти, які...
13.02.2019
556
Scania представить на Bauma модельний ряд вантажних автомобілів для будівельної галузі, здатних впор...