З роками перед людиною відкривається все більше можливостей: життєві правила менеджера Фаріда Абу Хадіда

1044 2017-08-16 08:06:00


Люди прагнуть до абсолютного - щастя, любові, гармонії. Насправді цих понять не існує, впевнений керівник департаменту будівельної техніки компанії "Цеппелін Україна" Фарід Абу Хадід.

У розмові з журналом Країна він поділився життєвими правилами, які роблять його щасливим і успішним.

1. Встаю до 7:00. Є час подивитися новини, налаштуватися на робочий день. Та й зранку за годину можна встигнути приблизно стільки, як серед робочого дня - за три.

2. Не ностальгую ні за юністю, ні за студентськими роками. Впевнений, з роками перед людиною відкривається все більше можливостей.

3. Сенс життя - у розвитку й самовдосконаленні. Ми живемо, щоб змінювати світ на краще: народжуємо дітей, аби вони були розумнішими за нас, удосконалюємо технології.

4. Раніше планував відпочинок за шість-дев'ять місяців: шукав країну, готель, купував квитки, сидів на форумах, читав відгуки, дивився фото. Потім приїжджаєш - і відчуття, ніби ти все це вже бачив, наче тут уже був. Від цього втрачаються приємні емоції. Почав менше планувати. Тепер отримую більше задоволення.

5. Потрібно бути собою. Це дуже складно, особливо чоловікові. Жінка має право на слабкість.

6. Не потрібно боятися старості. У кожного віку є свої приємні особливості й можливості. Боюся залежності від держави у пенсійному віці.

7. Важливо ставити запитання, на які не маєш відповіді.

8. Внутрішні конфлікти потрібно вирішувати. Інакше вони поглинатимуть енергію й з'їдатимуть із середини. Не лишиться сил ані на роботу, ані на сім'ю.

9. Якщо виникає неприємна ситуація, потрібно шукати шляхи вирішення, а не давати волю емоціям. Востаннє плакав у дитинстві.

10. Звільнення з роботи - це свого роду допомога. Час від часу мусив звільняти працівників - неефективних або тих, не хотів трудитись. Працівник може сидіти на ненависній посаді роками, бо боїться зробити крок. Працедавець робить це за нього.

11. Я не обманюю. Обман — це бажання втекти від відповідальності і досягнути результату найменшими зусиллями. Я ж звик відповідати за свої слова. Недосказанність — та ж сама брехня.

Джерело: Країна

Интересные новости:
21.02.2017
1788
Юристы считают, что принятный законопроект № 4733-1 усиливает полномочия государства ...
02.02.2017
1005
По мнению президента ПАО «ХК «Киевгорстрой», такая мера может стать причиной остан...
31.01.2017
1647
Какие еще реформы следует провести, чтобы Украина получила возможность претендовать на большие ...
14.03.2018
556
Проект закона №7084 о внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно объек...
12.03.2018
587
Суд признал незаконным Детальный план территории Рыбальского острова. Решение может стать прецеденто...
27.02.2018
917
Головний архітектор Львова про те, що кожна ініціатива реконструювати, збудувати чи відреставру...