Громадськість закликають долучитися до створення проекту містобудівного ДБНу

1705 2017-08-09 08:24:00Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України продовжило перегляд та громадське обговорення нового проекту ДБН щодо планування та забудови територій у зв’язку з його доопрацюванням спільно з експертами та громадськістю.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Новый ДБН: чего ожидать и что изменится

«Для ефективної дії нового ДБН та за пропозицією громадськості ми прийняли рішення продовжити період його опрацювання. На сайті Мінрегіону вже опублікована порівняльна таблиця зі змінами у новий проект ДБН, з нею може ознайомитися кожен бажаючий та долучитися до цієї роботи», - сказав він.

В Україні з'являться нові будівельні норми - Зубко

За словами Парцхаладзе, строк надання пропозицій до нового проекту ДБН та їх громадське обговорення складатиме 3 місяці. Їх можна надсилати на електронну адресу admin@dipromisto.gov.ua.

«Найважливіше, щоб нові будівельні норми були ефективними та сучасними, і я впевнений, спільно з експертами і за активної участі громадськості ми цього досягнемо. Всі зміни будемо розглядати постатейно та публічно обговорювати разом з експертами та громадськістю протягом 3-х місяців. На серпень вже запланована низка круглих столів, які будемо проводити на постійній основі та участь у яких можуть взяти усі бажаючі. Обов’язково їх завчасно анонсуємо на сайті Міністерства та на моїй сторінці у Facebook», - підсумував заступник Міністра.

Друга редакція проекту ДБН щодо планування та забудови територій і порівняльна таблиця змін доступна за посиланням: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/building/tech-reg/normuvannia/proekti-budivelnih-norm-dlya-obgovorennya/druga-redaktsiya-proektu-dbn-b-2-2-h-201h-planuvannya-i-zabudova-teritoriy.
Також на сайті опубліковані зміни у проекти ДБН, які стосуються вулиць і доріг, дитячих садків, шкіл та медичних закладів.

Джерело: прес-служба заступникаМіністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лева Парцхаладзе

Интересные новости:
21.07.2017
7979
В Україні нарешті запрацює нормування, що відповідає міжнародному досвіду використання територі...
08.05.2018
1630
Замечания и предложения к проекту правил и договора принимаются до 26 мая...
13.02.2018
1480
Стандарт разработан Украинским институтом стальных конструкций им. В.Н. Шимановского и устанавливает...