Стругова установка CAT під надійним управлінням дозволяє ставити нові рекорди і підвищувати енергонезалежність України

685 2017-08-03 08:41:00

У червні трудовий колектив шахти «Степова» в ДТЕК ШУ Першотравенське добув перший мільйон тонн енергетичного вугілля з початку року. Це високий результат для підприємства, яке веде видобуток всього двома лавами, на одній з яких експлуатується струговий механізований комплекс CAT.

Струговий комплекс CAT дозволяє здійснювати виїмку вугілля в автоматичному режимі, без присутності людей в забої, що з одного боку підвищує безпеку праці, з іншого - дозволяє прискорити процес видобутку.

Починаючи з 2009 року, після впровадження комплексу в експлуатацію, до сьогоднішнього дня продовжують встановлюватися все нові рекорди з видобутку вугілля.
Так, наприклад, в березні 2017, серед ділянок всіх вугільних підприємств ДТЕК Павлоградвугілля колектив ділянки з видобутку вугілля №4 ШУ Першотравенське (стругова лава), досяг найбільшого рівня видобутку, яка склала понад 108 тис. Тонн «чорного золота».

Середній результат по видобутку вугілля в даній шахті на той момент складав - 2500 т/добу, при середньому показнику по об'єднанню - 1849 т/добу.

Струговий комплекс CAT - це єдиний в Україні струговий комплекс виготовлений в Німеччині спеціально для шахти «Степова».

Технічні досягнення CAT ще раз підтвердили ефективність стругових установок в якості пріоритетного способу розробки довгими вибоями малопотужних пластів.
Стругові установки Cat мають унікальні особливості, що недоступні у інших виробників, і забезпечують меншу вартість експлуатації в порівнянні з вартістю експлуатації очисного комбайна при розробці пластів середньої і малої потужності. Надійність, висока продуктивність і здатність виробляти виїмку вугілля без присічки бічних порід роблять їх ідеальним вибором для розробки зазначених типів пластів довгими забоями.Детальніше про стругові установки CAT в розділі http://www.zeppelin.ua/ua/products/plows/

Джерело: zeppelin.ua
Інформацію опубліковано на правах реклами

Интересные новости:
01.08.2017
935
Компанія Zeppelin створила Службу технічної консультаційної підтримки в СНД задля більш швидкого та ...
18.07.2017
595
Группа компаний «АЛЮТЕХ» предлагает своим клиентам ворота для гаража, эксплуатационные п...
18.07.2017
956
Европейский банк реконструкции и развития более чем в два раза увеличил размер компенсации по програ...
14.09.2018
539
Президент Будівельної палати України, Герой України П.С.Шилюк розглянув важливі питання діяльності П...
12.09.2018
575
Тисячна одиниця техніки Cat® знайшла свого власника...