Мінрегіон очолив експертний рейтинг спроможності міністерств та відомств до публічного діалогу

742 2017-07-25 16:22:00Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України посіло перше місце у рейтингу «Спроможність до діалогу», складеному Офісом ефективного регулювання (BRDO) за результатами аналітичного дослідження щодо інформування центральними органами виконавчої влади суспільства про свою регуляторну діяльність.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник Міністра з питань будівництва Лев Парцхаладзе.

«Мінрегіон намагається бути максимально відкритим до громадськості, проводити свою роботу прозоро та ефективно, в тому числі робити максимально доступною інформацію про свою регуляторну діяльність, висвітлювати всі етапи від планування до кінцевого результату. І така експертна оцінка Офісу ефективного регулювання для нас дуже важлива, вона показує наші правильні кроки, а також те, над чим ще треба працювати в цьому напрямку», - сказав він.

У квітні 2017 року Офіс ефективного регулювання (BRDO) спільно з EU4Business та Forbiz започаткували кампанію публічного діалогу, яка покликана стати дієвим каналом комунікації між бізнесом і владою.

Рейтинг «Спроможність до діалогу» був складений за аналітикою висвітлення інформації про регуляторну діяльність на сайті міністерств та відомств за наступними критеріями:
- інформування про планування з підготовки регуляторних актів;
- підготовка регуляторних актів;
- інформування про здійснення регуляторної діяльності;
- відстеження результативності регуляторних актів.

Нагадуємо, у березні цього року Мінрегіон увійшов в ТОП-4 міністерств за рівнем відкритості згідно з аналітичними дослідженнями BRDO. Серед основних критеріїв були реалізація принципу інформаційної відкритості, забезпечення роботи з відкритими даними та публічність планів діяльності та звітності уряду.

Джерело: прес-служба заступника Міністра з питань будівництва Лева Парцхаладзе

Интересные новости:
25.07.2017
2169
В Минрегионе опубликовали свою финальную версию новых градостроительных норм...
16.11.2018
396
В МИУ крайне недовольны тем, в каком состоянии сейчас находится вокзальный комплекс....
16.11.2018
1066
В октябре медианная цена "квадрата" жилой недвижимости на первичном рынке столицы выросла на 4,3 % и...
14.11.2000
371
На сегодняшней сессии Киевского городского совета избранники жителей столицы кричали «Караул!&...