Мінрегіон очолив експертний рейтинг спроможності міністерств та відомств до публічного діалогу

820 25.07.2017 в 16:22Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України посіло перше місце у рейтингу «Спроможність до діалогу», складеному Офісом ефективного регулювання (BRDO) за результатами аналітичного дослідження щодо інформування центральними органами виконавчої влади суспільства про свою регуляторну діяльність.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник Міністра з питань будівництва Лев Парцхаладзе.

«Мінрегіон намагається бути максимально відкритим до громадськості, проводити свою роботу прозоро та ефективно, в тому числі робити максимально доступною інформацію про свою регуляторну діяльність, висвітлювати всі етапи від планування до кінцевого результату. І така експертна оцінка Офісу ефективного регулювання для нас дуже важлива, вона показує наші правильні кроки, а також те, над чим ще треба працювати в цьому напрямку», - сказав він.

У квітні 2017 року Офіс ефективного регулювання (BRDO) спільно з EU4Business та Forbiz започаткували кампанію публічного діалогу, яка покликана стати дієвим каналом комунікації між бізнесом і владою.

Рейтинг «Спроможність до діалогу» був складений за аналітикою висвітлення інформації про регуляторну діяльність на сайті міністерств та відомств за наступними критеріями:
- інформування про планування з підготовки регуляторних актів;
- підготовка регуляторних актів;
- інформування про здійснення регуляторної діяльності;
- відстеження результативності регуляторних актів.

Нагадуємо, у березні цього року Мінрегіон увійшов в ТОП-4 міністерств за рівнем відкритості згідно з аналітичними дослідженнями BRDO. Серед основних критеріїв були реалізація принципу інформаційної відкритості, забезпечення роботи з відкритими даними та публічність планів діяльності та звітності уряду.

Джерело: прес-служба заступника Міністра з питань будівництва Лева Парцхаладзе

Интересные новости:
25.07.2017
2287
В Минрегионе опубликовали свою финальную версию новых градостроительных норм...
26.04.2019
7169
В ходе форума "Один пояс, один путь", который проходит сейчас в Китае, украинская сторона подписала ...
26.04.2019
1613
Який вигляд матимуть підземний перехід і зупинки на Контрактовій площі після реконструкції...
Новости и Акции компаний