Мінрегіон та Фонд Інновацій та Розвитку (IDF) співпрацюватимуть для розвитку реформ в Україні

1545 2017-07-20 16:30:0013 липня 2017 року Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в особі заступника Міністра Лева Парцхаладзе та Фонд Інновацій та Розвитку (IDF) в особі засновника Фонду Георгія Вашадзе підписали Меморандуми про співпрацю.

Зокрема, сторони домовилися про об’єднання зусиль у напрямку розвитку реформ в Україні та залучення представників громадянського суспільства до командної роботи над ними в Міністерстві. Мова йде про реалізацію важливих проектів для громадян України, а саме, спрощення та доступність адміністративних послуг у регіонах і будівництво абсолютно нових місць для їх надання, а також створення сучасних медичних пунктів у сільській місцевості.

«У реалізації таких важливих проектів для людей дуже вагоме значення має професійна експертна підтримка та немалий досвід у запуску подібних ініціатив. Георгій Вашадзе, будучи заступником Міністра юстиції Грузії, успішно реалізував адміністративну реформу в країні, запустивши проект грузинських будинків юстиції. Для нас це чудова нагода співпраці та підтримки для втілення змін в Україні, і я дуже вдячний за неї», - наголосив Лев Парцхаладзе.

У свою чергу, Георгій Вашадзе підкреслив високу активність та зацікавленість Міністерства у впровадженні прогресивних змін для розвитку України. «Відкритість, яку показує Мінрегіон сьогодні – це обов’язкова вимога для результативних реформ. Впевнений, спільними зусиллями ми зможемо подолати всі бюрократичні перепони та збудувати нову відкриту Україну», - сказав він.

Також Лев Парцхаладзе презентував 4 важливі соціальні проекти у сфері охорони здоров'я, шкільної освіти, безпеки громадян та адміністративних послуг в усіх регіонах України.

Джерело: прес-служба заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лева Парцхаладзе

Интересные новости:
21.07.2017
1193
Ещё одну солнечную электростанцию хотят построить благодаря иностранным инвестициям...
20.07.2017
797
В госпредприятии подтвердили свою готовность реализовать проект аэропорта для лоукостеров...
20.07.2017
877
В стране никак не удаётся снизить спрос на покупку недвижимости...
21.09.2018
337
Держкадастр анонсировал онлайн-торги правами на землю. Это новый этап рынка или нарушение закона?...
21.09.2018
374
Сравнением цены на квартиры в новостройках в Украине и Беларуси...
21.09.2018
621
Это не единственный аварийный мост в столице, а в регионах ситуация еще хуже...