У Львові нарешті візьмуться за реставрацію театрів

1080 2017-07-11 07:07:00


Цьогорічні ремонтні роботи у Львівському академічному духовному театрі «Воскресіння» мають завершити до 20 вересня, повідомляє zaxid.net.

Про це під час брифінгу заявив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Наразі у театрі планують провести капітальний ремонт частини даху, замінити систему електропостачання, замінити паркет, відремонтувати балкони та встановити нові крісла. Після ремонту кількість місць у театрі збільшиться - заклад зможе приймати 162 глядача. Завершити ремонтні роботи мають до 20 вересня, оскільки 29 вересня у театрі розпочнеться міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев».

«В цьому році ми передбачили в міському бюджеті 4,6 млн грн на реконструкцію наших театрів та ремонтні роботи. В першу чергу треба забрати сирість, яка завжди була присутня в театрі. Театр «Воскресіння» має дуже добру і славетну історію», - заявив під час брифінгу мер Львова Андрій Садовий.

Повноцінний ремонт у театрі триватиме 2-3 роки. Цього року це будуть базові роботи, які планують завершити у 2018 році. Зазначимо, що ремонт у театрі «Воскресіння» не проводились фактично з моменту його заснування у 1990 році.

Загалом цього року на ремонт і реставрацію чотирьох львівських театрів у міському бюджеті передбачено 4,6 млн грн, а на закупівлю обладнання та предметів довгострокового користування – 500 тис. грн. На ремонт театру «Воскресіння» виділено 1,2 млн грн, Першого українського театру для дітей та юнацтва – 550 тис. грн, Львівського драматичного театру імені Лесі Українки – 1,5 млн грн.

У Першому українському театрі для дітей та юнацтва працюють над капітальним ремонтом фасаду. Очікується, що роботи будуть завершені за два місяці.

На початку серпня має розпочатись реставрація фасаду театру імені Леся Курбаса. За словами заступника міського голови Львова Андрія Москаленка, протягом цього тижня має бути завершена експертиза проекту і, відповідно, буде оголошено тендер. Ремонтні роботи триватимуть у вересні-жовтні.

Очікується, що проектно-кошторисна документація на ремонті роботи у дворику театру імені Лесі Українки буде готова в середині серпня. А ремонт даху та фасаду театру розпочнеться в кінці серпня.

«Це дуже великий об’єкт, загальна кошторисна вартість даху, фасаду та частково аварійної стіни складає 12 млн грн. Ми плануємо зробити стільки, скільки встигне підрядник – було б добре встигнути завершити 20% робіт, які стосуються даху, цього року. Це потрібно, щоб актори могли в адекватних умовах проводити вистави», - заявив Андрій Москаленко.

На думку Андрія Садового, ремонти у театрах не мають вплинути на початок нового театрального сезону.

Джерело: zaxid.net

Интересные новости:
11.07.2017
823
Ожидается, что продажи в ближайшем будущем продолжат расти...
11.07.2017
1427
В Киевавтодоре сообщили о ближайших планах по поводу ремонта ещё одного киевского моста...
11.07.2017
842
Киевавтодор продолжает ремонтировать дорожное покрытие в городе...
08.11.2000
347
Обов’язкове проектування протизасліплюючих екранів на трасах дозволить знизити аварійність на ...
08.11.2000
441
Предложение ее должны рассмотреть киевские депутаты. ...
08.11.2000
382
Центр станет тренировочной базой для людей с инвалидностью, где они смогут получить качественный мед...