Штори від FAKRO - радість у кожній дитячій кімнаті

593 2017-06-23 10:10:00Настало літо, яке завжди несе із собою тепло, радість та яскраві емоції…а FAKRO, як компанія, яка орієнтується на задоволення потреб найвибагливішого покупця, завжди намагається здивувати новими рішеннями та пропозиціями. 

Завдячуючи співпраці FAKRO та студії DreamWorks, в асортименті компанії з’явилась новинка – внутрішня штора ARF DreamWorks з мотивами популярних мультфільмів. Дитяча мансардна кімната – це місце, яке заслуговує на особливу увагу, та яке повинне бути функціональним і комфортних. FAKRO дбає про інтереси наймолодших господарів помешкань. Окрім основних переваг стандартних штор, таких як захист від надмірного нагрівання, інтенсивного світла та забезпечення приватності, ARF DreamWorks є ще винятковим елементом декору дитячої мансардної кімнати. Штора творить особливу атмосферу, даруючи позитивний настрій її мешканцям. Завдяки можливості зафіксувати штору в будь-якому положенні, можна забезпечити оптимальну кількість світла, відповідно до потреб дитини, обмежити проникнення ультрафіолетових променів, частково захистити від надмірного нагрівання, створюючи комфортні умови як для навчання, так і для гри.

Цього року FAKRO розпочало гарячий сезон із спекотної пропозиції для своїх клієнтів. Протягом усього літа за зниженою ціною можна купити штору ARS* , яка стане хорошим другом на мансарді у літній період. Штора захистить від надмірного освітлення, обмежить проникнення ультрафіолетових променів, забезпечить приватність та завершить декор будь-якого приміщення. Згідно внутрішніх досліджень FAKRO, внутрішні аксесуари лише частково захищають від нагрівання ззовні. Теплові промені проходять через склопакет та поглинаються внутрішніми аксесуарами, саме тому FAKRO завжди наголошує, що основним призначенням внутрішніх аксесуарів все-таки є декорування інтер’єру та регулювання кількості світла, яке потрапляє до приміщення. 

Плануючи та розробляючи нові продукти та пропозиції, FAKRO завжди намагається задовольнити потреби свого найвибагливішого покупця.Джерело: fakro.com.ua
І
нформацію опубліковано на правах реклами

Интересные новости:
16.06.2017
727
Компанія Royal House випустила дайджест The Royal Times №12/10...
14.06.2017
833
В Украине появился журнал о новых технологиях и энергоэффективных решениях в сфере вентиляции...
13.06.2017
849
В ассортименте автоматики для ворот появились новые гаражные приводы Comunello Rampart...
08.02.2018
395
Близится к завершению работа над ежегодным обзорно-аналитическим изданием «Гид по украинскому ...
29.01.2018
712
Park Lane ознакомит со всеми нюансами, чтобы выбрать подходящий вариант...
19.01.2018
526
За результатами акції були визначені партнери, які показали найкращі результати минулого року та отр...