Реформі енергоефективності бути! Схвалено закон "Про Фонд енергоефективності"

869 2017-06-09 07:08:00

Парламент ухвалив у другому читанні законопроект «Про фонд енергоефективності» №5598. За це рішення проголосували 278 народних депутатів, повідомляє прес-служба віце-прем'єр-міністра України Геннадія Зубка.

«Це питання надання технічного і фінансового інструментів для підтримки впровадження енергоефективності в Україні, особливо в житловому секторі. Це дасть можливість зекономити при витратах наших українських родин на модернізацію житлових будинків до 50%. Це дає можливість зняти бар’єри до зовнішньої підтримки і фінансування енергоефективності в країні», - наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, виступаючи у Верховній Раді.

Він також зазначив, що Фонд енергоефективності – це інструмент зменшення тиску комунальних тарифів на українські родини та забезпечення енергонезалежності держави. «Фонд енергоефективності – ключовий інструмент комплексної реформи енергоефективності. Він дає людям фінансові інструменти і технічні рішення, які зменшать споживання енергоресурсів та витрати на комунальні послуги», - наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, виступаючи у Верховній Раді.

Віце-прем’єр-міністр зазначив, що Європейський Союз чітко підтвердив свою готовність підтримувати фінансово наповнення Фонду енергоефективності.

Нагадаємо, раніше Геннадій Зубко також закликав народних депутатів якнайшвидше ухвалити ще три важливі закони, необхідні для впровадження реформи енергоефективності:

"Про житлово-комунальні послуги" (№1581-д). Створює сучасний ринок ЖКП. Встановлює чіткі правила взаємовідносин між споживачами та постачальниками послуг.

"Про комерційний облік комунальних послуг" (№4901). Запроваджує обов'язкове встановлення лічильників. Люди сплачуватимуть лише за спожиті послуги, а не за розкопані труби та втрати у мережах.

"Про енергетичну ефективність будівель" (№4941-д). Встановлює енергетичну справедливість у будинку. Запроваджує механізм отримання уніфікованого сертифіката енергоефективності будівлі. Дає незалежну діагностику будинку та план реновації.

Джерело: прес-служба віце-прем'єр-міністра України Геннадія Зубка

Интересные новости:
09.06.2017
612
Иностранцы теперь значительно реже интересуются приобретением недвижимости в стране...
09.06.2017
707
Киевские власти продолжают "наводить марафет" на станциях метрополитена...
09.06.2017
920
В мае в городе и пригороде арендовали почти на 5% меньше недвижимости, чем в апреле...
18.12.2017
511
Строителям мостов изменили условия получения предоплаты на выполнение работ...
18.12.2017
514
Многолетний подрядчик по ремонту трассы не справился с задачей...
18.12.2017
491
Порядок ведения единой базы данных отчетов об оценке утверждается Фондом государственного имущества...