Інструкція з щоденного обслуговування спецтехніки

520 2017-06-08 09:30:00


Компанія Цеппелін Україна піклується про клієнтів на кожному етапі співробітництва. Для нас важливо, щоб техніка, яка використовується на вашому підприємстві працювала з максимальною ефективністю. Ми хочемо, щоб кожна машина залишалася продуктивною протягом усього терміну експлуатації. Саме тому пропонуємо вашій увазі Інструкцію з щоденного обслуговування спецтехніки для операторів, яка допоможе уникнути позапланових простоїв і передчасного виходу техніки з ладу.

  

Нижче наведені загальні правила. Дізнатися більше можна з Інструкції з експлуатації та технічного обслуговування.

 1. Перед початком роботи ретельно перевірте, чи немає витоків. Виявивши витік, знайдіть джерело витоку і усуньте його. Пам’ятайте, що скупчення мастила на машині - пожежонебезпечно. За наявності витоку перевірте рівень рідин.

 2. Огляньте гідроциліндри робочого обладнання, важільний механізм та навісне обладнання на предмет надмірного зносу або пошкоджень. За потреби виконайте необхідній ремонт.

 3. Перевірте, чи немає розбитих ламп або стекол в освітлювальних приладах. Замініть пошкоджені.

 4. Переконайтеся, що в руховому відсіку немає скупчення сміття і сторонніх матеріалів.

 5. Огляньте систему охолодження. За наявності течі, пошкоджених шлангів і скупчення сторонніх матеріалів, усуньте їх.

 6. Очистіть радіатор від скупчення сторонніх матеріалів. Огляньте всі ремені приводу агрегатів двигуна. Замініть зношені, розшаровані або порвані ремені.

 7. Перевірте, чи немає витоків в гідравлічній системі. Огляньте бак, ущільнення штоків гідроциліндрів, шланги, трубки, пробки і з’єднання. Усуньте виявлені течі в гідравлічній системі.

 8. Огляньте бортові передачі на наявність течі. Якщо витоки помічені, перевірте рівень рідини. Після цього огляньте привід механізму повороту. Виконаєте необхідний ремонт, якщо знайдете витік. Переконайтеся в тому, що всі кришки і захисні огорожі надійно закріплені. Огляньте їх на наявність пошкоджень.

 9. Огляньте ступені, містки та поручні. За потреби, проведіть очищення та виконайте необхідний ремонт.

 10. Огляньте конструкцію для захисту від падаючих предметів на наявність пошкоджень. Якщо необхідно провести ремонт, зверніться до дилера компанії Caterpillar.

 11. Огляньте кабіну оператора на предмет скупчення сторонніх матеріалів, перевірте зону під плитою підлоги. Підтримуйте зазначені місця в чистоті. Налаштуйте належним чином дзеркала заднього огляду.Пам’ятайте, будь-які видимі дефекти можуть стати серйозною перешкодою для роботи і причиною виробничих травм, тому підлягають обов’язковому усуненню!

Джерело: zeppelin.ua
Інформацыю опубліковано на правах реклами
Интересные новости:
08.06.2017
627
Hager Group продолжает получать престижные награды за свою продукцию...
08.06.2017
704
Компания Викант предлагает металлопрокат и сопутствующие товары с доставкой в любую точку Украины...
07.06.2017
706
У Львові відбувся третій етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «М...
15.12.2017
405
Учасники мали змогу виграти різні подарунки, в тому числі і цінні грошові сертифікати вартістю 5 000...
13.12.2017
534
Інноваційні технології, інтегровані в нові моделі екскаваторів, забезпечують збільшення ефективності...